Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Valakinek lenne kedve Budapest...

Valakinek lenne kedve Budapesten gitározni velem?

Figyelt kérdés

Már régóta szeretnék duózni valakivel, csak nincs kivel.

Bp 13. kerületben lakok. Arra gondoltam, hogy leülhetnénk egy parkban, vagy Duna parton, vagy ilyesmi (persze miután egy-két számot összeegyeztettünk). Mindegy, hogy fiú vagy-e vagy lány (legalábbis gitározás szempontjából), és szerintem olyan 12-30 éves korosztály között kényelmesen érezném magam. Pl ma is elbeszélgettem egy 25+os utcazenész csávóval, meg zenéltem már 13 éves lánnyal is együtt...

Imádom az utcazenészekeet^^<3

Én 19/f vagyok.

Nem kell profinak lenned, söt!

Én átlagosnak mondanám magam. Semmiképpen nem vagyok profi, de már kezdő sem.

Jelenleg egy nejlon húros gitárom van, de egy fémhúros beszerzése is folyamatban van. :3

Több műfajt is szeretek, úgyhogy írd meg, hogy te miket szeretsz... előadó,vagy konkrét cím... Könnyen lehet hogy lesz közös kedvenc.

Amúgy kevés szám van a repertoáromban, de gyorsan tanulok! (Most mi van??! A filmekben is ezt mondják!>~<)

Ha kedvet kaptál, dobj meg egy priváttal ;)



2021. jún. 21. 00:34
 1/7 anonim válasza:
Itt kell zenésztársat keresni, vagy ilyen ügyben hirdetni: [link]
2021. jún. 21. 06:56
 2/7 A kérdező kommentje:
Egész jó oldalnak tűnik, majd megpróbálom ott is...
2021. jún. 21. 11:37
 3/7 anonim válasza:
Tyűhaa, ez nagyon hangulatos ötlet kedves kérdező, kár, hogy nem tudok gitározni, pedig amúgy szívesen hozzád csapódnék.
2021. jún. 21. 13:06
 4/7 A kérdező kommentje:
:D
2021. jún. 21. 15:01
 5/7 anonim válasza:

Ha még nemtudok gitározni, de szeretnék megtanulni, az számít?

Mert amúgy az ötlet az tök jó :D

(Korábban doboltam, de a vidékről Pestre költözés miatt azt el kellett engedjem...)

2021. jún. 21. 18:06
 6/7 A kérdező kommentje:
Na, én pedig dobolni szeretnék megtanulni; többek közt...^^
2021. jún. 21. 21:15
 7/7 anonim válasza:
Mondjad miket szeretsz?
2021. jún. 22. 06:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!