Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Ha regisztrálok mondjuk a...

Ha regisztrálok mondjuk a tinderre, mennyi esélyem van ott barátokat szerezni?

Figyelt kérdés

Nem szeretnék párkapcsolatot, sem szexet, szívesen ismernék meg új embereket, viszont nincs úgy igazán hobbim, animéket szoktam nézni, szeretek bulizni, szeretek diszkóba járni, házibulikat is adom, szívesen játszom társast, szeretek sétálni és órákon át is képes vagyok beszélni a semmiről is.

Nincs sem xboxom, sem ps-em, de a barátaimmal szoktam néha játszani, ha átmegyek hozzájuk.

Nem tudom, hogy ez így mennyire számít, de sokaknak van általában valamilyen hobbija vagy esetleg sportolnak, én meg csak így vagyok.😀 Nem nagyon szeretek a neten beszélgetni, inkább a személyes talikat élem. Biszexuális vagyok, és szívesen barátkoznék bi/leszbikus/meleg emberekkel is, sőt velük igazából szívesebben barátkoznék, mivel csak heteró barátaim vannak.

23 éves lány vagyok és Budapesten élek.



2021. jún. 22. 02:52
 1/9 anonim válasza:
A tinder egy társkereső, nem barátkereső.
2021. jún. 22. 03:06
 2/9 A kérdező kommentje:
Akkor hol tudnék barátokat szerezni?
2021. jún. 22. 03:17
 3/9 anonim válasza:
🙋‍♀️
2021. jún. 22. 04:15
 4/9 anonim válasza:

Bárhol tudsz barátokat szerezni.Egy társkeresőt sem csak párkeresésre használnak.Sokan alakítják át szexkapcsolat keresővé:)

Úgyhogy ennyi erővel barátokat is bárhol találhatsz.De azt írtad vannak,vagy ők nem kielégítőek?:)

Akár itt is kiírhatsz egy kérdést,sok jelentkező lesz rá.Csak leginkább fiúk.Akik attól sem riadnak vissza hogy lánynak adják ki magukat:)

De böngészhetsz olyan témájú fórumokat,amelyek érdekelnek...ott is találhatsz eleinte beszélgetőpartnert,aztán később barátot.

2021. jún. 22. 05:58
 5/9 anonim válasza:
Oda tényleg ne barátokat keresni menj.
2021. jún. 22. 07:45
 6/9 anonim válasza:
Ott is lehet barátokat találni, de az emberek többsége tényleg csak a szex miatt jár oda.
2021. jún. 22. 11:29
 7/9 anonim válasza:
Nem az a legjobb hely barátkozásra, mert a legtöbben nem azért regisztrálnak oda. De igen, lehet barátokat szerezni ott is, csak ritka, mint a fehér holló.
2021. jún. 22. 16:58
 8/9 anonim válasza:
hát nagyobb, mint kapcsolatot
2021. jún. 22. 18:30
 9/9 anonim válasza:
Nekem írhatsz. LGBT tag vagyok. A kérdésedre pedig a válasz: az érdeklődésednek megfelelő discord szervereken a legkönnyebb barátkozni. :)
2021. jún. 25. 20:10

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!