Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Szolnokon vannak rockerek/meta...

Szolnokon vannak rockerek/metalheadek/gothok/punkok stb? Merre lehet látni őket, hol keressem őket?

Figyelt kérdés

2021. júl. 10. 03:44
 1/2 anonim válasza:

Vannak. Elég sok szolnoki ismerősöm szereti a rock/punk /metal zenét . Esetleg a sárga sörözőbe vagy a szamárba néz be ott mindig szokot lenni underground társaság.


Én jelenleg Szolnokon élek a Szecska vonzás körzetében meg a belvárosban szoktam mozogni.

Erősen hajlok a goth/dark szubkultúra irányába kinézetileg meg zenei izlést és gondolkozás módot tekintve is


Viszont légyszi ha meglátsz az utcán/boltban/buszmegállóban ne gyere oda ismerkedni (volt már hasonlóra példa, a múlthéten pl a Hervisben akart két alak fotózkodni velem)

Én az ilyen random haverkodásokhoz meg barátkozásokhoz elég asszociális vagyok.

De ha haverkodni szeretnél és gondolod irhatsz.

De ha párt keresnél akkor nem én vagyok a te embered.

2021. júl. 10. 21:52
 2/2 anonim válasza:
Meszze laksz, én Borsodi vagyok!
2022. okt. 15. 10:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!