Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Hogyan tudnám visszanyerni a...

Hogyan tudnám visszanyerni a magabiztosságomat, beszédgkészségemet?

Figyelt kérdés
18/f. Az utóbbi években nagyon lecsökkent az önbizalmam. Általános iskolában mondhatni sok önbizalmam volt és könnyen beszélgettem bárkivel, emiatt sok ismerősöm is volt. Azt tudni kell hogy ekkor dagi voltam és alacsony(még most is viszonylag alacsony vagyok). Amint átkerültem gimnáziumba sajnos minden önbizalmam elszállt, mivel ott mindenki magassabb, vékonyabb, sportosabb stb. volt. Az első évben nem is nagyon voltak barátaim aztán a második évben alakult ki a baráti társaságunk. Azóta leadtam minden felesleget és lassan egy éve kondizok viszont ennek ellenére nem érzem hogy bármennyire is több önbizalmam lenne. fiúkkal még el-el beszélgetek de lányokkal szinte egyátalán nem és emiatt nagyon nehezen tudok ismerkedni.

2021. júl. 19. 05:36
 1/1 anonim válasza:

Egyszerűen határozd el, h jár neked a felszabadult élet. Nyílj meg, mindenki egyedi és értékes. Mivel a gondolkodásod határozza meg a tapasztalataidat is, érdemes életigenlő irányba tekinteni és menetelni, a kezdeti negatív tapasztalaton meg csak keresztül nézni. Rajtad múlik h felfelé,vagy lefelé tartó spirálba teszed magad. Hitvilág kérdése.

Sok sikert, teljes életet!

2021. júl. 26. 19:43

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!