Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » 40-45 év közötti férfi BARÁTOT...

40-45 év közötti férfi BARÁTOT keresek. Én 42 éves nő vagyok..van családom, nem szexpartner keresek. Olyan férfi barátságát keresem akivel tudnék beszélgetni ..bármiről. Ha érdekel, írsz?

Figyelt kérdés
2021. júl. 22. 02:23
1 2 3
 1/30 anonim válasza:
A férjed kellene hogy a legjobb barátod legyen, egy olyan ember akire minden gondolatodat, érzésedet rábízhatod. Ha a GyK-n kell keresned egy férfit aki meghallgat akkor valami nincs rendben otthon szerintem. Nem hiszek abban hogy itt, anonim módon bármilyen mélyebb kapcsolat kialakulhat két ember között, de ha te ebben látod a lehetőséget akkor nyugodtan rámírhatsz aztán lesz ami lesz.
2021. júl. 22. 03:45
 2/30 anonim válasza:
Ha csak barátot keresel, akkor miért szűkítetted le 40-45 évre a kor intervallumot? Egy 46 évessel már nem tudsz barátkozni? Egyébként a férjed tud róla? Vagy biztos, hogy tolerálná a dolgot, ha megtudná?
2021. júl. 22. 05:04
 3/30 A kérdező kommentje:
Kedves 2-es. Nem tud róla és valószínűleg nem tolerálná. Javitom a korhatárt ha gondolod..vagy inkább ne is legyen.
2021. júl. 22. 06:24
 4/30 anonim válasza:
Szóval olyan valakit keresel akivel csalhatod a férjedet.....
2021. júl. 22. 06:44
 5/30 A kérdező kommentje:
4-es ha jobban elolvasod a fentieket akkor láthatod hogy nem szexpartner keresek.
2021. júl. 22. 06:47
 6/30 anonim válasza:
van baj a fejedben bőven kérdező... inkább pszichológust javasolnék neked
2021. júl. 22. 06:48
 7/30 anonim válasza:

A kérdező azért keres férfi "barátot", mert a férjével már szinte nem is beszélnek, elhidegültek egymástól.

Valójában, egy férfi lelkitársat keres, akinek mindig ki tudja panaszkodni magát. Aztán, idővel lesz ott összejárogatás! Olyan törődést vár, amit a férjétől nem kap meg otthon - mind testi, mind lelki értelemben!

Elég rossz házasság lehet, ha idegen férfiak "barátságát" keresi egy anonim oldalon...

Persze, csak "barátokat keresek"... Ha így lenne, akkor nem kizárólag férfi barátokat keresne....

2021. júl. 22. 06:55
 8/30 A kérdező kommentje:
Igen egy férfi lelki társra gondolok. Rossznak nem mondanám a házasságot..(nem iszik..nem jár félre..dolgozik.. gyerekekkel elvan). Inkább lapos és elég sok a vélemény különbség. Sosem volt lángoló szerelem. Az összejárogatós megszólalásra nem reagálok. Mégegyszer leírom hogy nem keresek szexre férfit.
2021. júl. 22. 06:59
 9/30 anonim válasza:
Ha gondolod írj, 39 vagyok.
2021. júl. 22. 07:01
 10/30 anonim válasza:

4-es vagyok.

Elolvastam amit írtál. Ettől jobban nem lehet.

Tartom az előző kijelentésemet, hogy te egy olyan férfit keresel akivel csalhatod a férjedet.

Amennyiben mégsem akkor idézném a hatos válaszolót:

"van baj a fejedben bőven kérdező... inkább pszichológust javasolnék neked

ma 06:48"

Ezzel remélem egyet értesz.

De 90%-ra mondom hogy troll vagy. Ezért a válaszok is olyanok lesznek (amilyen a kérdés)

2021. júl. 22. 07:11
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!