Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Aktív,értelmes társaságot...

Aktív,értelmes társaságot lehet manapság találni?

Figyelt kérdés

Szeretnék barátkozni,beszélgetni,filozofálni de sajnos a beszélgetések nagy része elhal,vagy ott elvérzik,hogy zavar engem a másik helytelen írása,rövid válaszai.


Amikor hosszasan ecseteled a véleményed és benyögi,hogy "értem"... számomra kiábrándító. Szeretném ha lenne véleményed és mernéd vállalni azt bármilyen témában.


Ha magadra ismertél,várom a leveled, elérhetőséged. Kezdetnek elég ha bemutatkozol,leírod mi érdekel,foglalkoztat 😊



2021. júl. 25. 00:20
1 2
 1/11 anonim válasza:
A korodat/nemedet elárulod?
2021. júl. 25. 00:23
 2/11 A kérdező kommentje:
21/L
2021. júl. 25. 00:25
 3/11 anonim válasza:
Lehetne, csak egyre több a züllött ember, a 30-hoz közel is sajnos. Például egy nagyobb társasággal (munkahelyi kollégák) elmentünk nyaralni a balatonra, csapatépítés gyanánt, szinte mindenki leitta magát. Pedig korban van minden a korai huszastól bőven 40 felett is. Az ilyenekkel nem lehet rendesen beszélgetni, akármennyire is szeretnél.
2021. júl. 25. 00:35
 4/11 A kérdező kommentje:
Sajnos, ez igaz. Idősebbekkel is hasonlóan jártam,nem korfüggő ki hogyan nyilvánul meg.
2021. júl. 25. 00:40
 5/11 anonim válasza:

Én írtam volna, de az elmúlt években túlnyomórészt angolul beszéltem/írtam így van hogy vétek néhány hibát (leginkább vessző). Túlságosan görcsölnék azon, hogy elírtam-e valamit.

21/F

2021. júl. 25. 04:04
 6/11 anonim válasza:

A helytelen írás engem is zavar.

Vessző után szóköz, ha nem nagy kérés.

2021. júl. 25. 07:17
 7/11 anonim válasza:

Én hivatásos laikus vagyok és örök amatőr, ugyanakkor szívesen beszélgetek mindenről, ami nem reál tudomány. Azokhoz sajnos nem értek. Tehát a filmektől a borokig vevő vagyok mindenre, ha kell, akkor a kedvedért még van Gogh-ot is fán hokh-nak ejtem. :D

Ha jó leszel, felteszlek a privát oldalamra a dark weben. :3

2021. júl. 25. 17:08
 8/11 anonim válasza:

Hát beszélhetünk az ismerkedési problémákról. Van ötletem hogy milyen emberre jellemző az hogy luxus visszakérdezni. Tudunk panaszkodni, mint pl. a lengyelek. Szinte elragad az indulat hogy valamit leszóljak.


Van aki nem bír érdemben hozzászólni a témához, de mégis tőlem várja el hogy valami értelmest mondjak. Inkább szűnne meg! Elvárja hogy én szórakoztassam a csoportot/társaságot. Félek hogy csak elvenni akar vagy fölöslegesen fárasztom magam.


"Le is sz@rom, amatőr a mezőny,

Elég ha én tudom hogy falat tör az erőm."


Jó lenne rendes emberrel beszélni. Inkább a sthréber, mint a tróger.

27/F

2021. júl. 25. 20:53
 9/11 anonim válasza:

Hová valósi vagy?

Én szívesen benne lennék.

22F

2021. júl. 25. 23:23
 10/11 anonim válasza:
23F akart lenni.
2021. júl. 25. 23:24
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!