Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Ki szeretne ismerkedni? 21F

Ki szeretne ismerkedni? 21F

Figyelt kérdés

Sziasztok, budapesti 21 éves srác vagyok.

Bár úgysincs nagy esély rá, azért gondoltam, hogy adok neki egy esélyt: ismerkedni, barátkozni szeretnék. Azt nem nagyon gondolom, hogy lányok írnának ide, de nyilván társkeresésre is nyitott vagyok.


Sajnos mostanában elhidegült a viszonyom a barátaimmal, akiket többnyire mind gimiben, illetve gimis koromban ismertem meg. Nyilván ez az én hibám is, de amikor semmibe vesznek, illetve tkp. ok nélkül halasztanak, mondanak le találkozókat sokadjára, akár sértegetnek is, azt már nehezen viselem.

Úgyhogy jó lenne új embereket megismerni.


Villamosmérnöki karon tanulok.

Régen nagy gamer voltam (úh. benne vagyok egy közös TF2-ben xD), szeretek túrázni. De a legfőbb hobbim most a Babetta. xD Többen röhögtek, illetve néztek már hülyének Babetta, de hiába költöttem rá sajnos rengeteg pénzt, néhány mélypont után úgy gondolom, hogy az egyik legjobb döntés volt megvenni.


Hasonlóan magányos budapestiekkel, illetve Bp. vonzáskörzetében élőkkel szívesen ismerkednék barátkozás, akár társkeresés céljából is :)


21F



2021. júl. 30. 11:41
 1/4 anonim válasza:

Írj

19L

2021. júl. 30. 12:02
 2/4 anonim válasza:
írj 20 l
2021. júl. 30. 13:20
 3/4 anonim válasza:
írJ 17L
2021. júl. 30. 14:01
 4/4 anonim válasza:

Írj


23 F

2021. júl. 31. 07:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!