Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Hasonló cipőben járók! Lenne...

Hasonló cipőben járók! Lenne kedvetek barátkozni?

Figyelt kérdés

Év elején vetettem véget egy hosszú kapcsolatnak, ami mérgezővé vált, lehúzott. Már egész jól vagyok, de szeretnék új embereket is megismerni.


25 éves vagyok, szeretek alkotni, a pszichológiai témákat, az állatokat, a rejtélyeket (bűnügy, paranormális), de bármiről szívesen kifejtem a véleményem, amiről vannak ismereteim.


Semmi komolyat nem szeretnék egyelőre, csak beszélgetéseket. Szeretném kicsit mások szemén keresztül látni magam, elütni az időt (sajnos jelenleg nincs munkám, szeptembertől megyek vissza az egyetemre, mesterre) és kötetlenül barátkozni.



2021. aug. 5. 21:06
1 2
 1/18 anonim válasza:
Szívesen beszélek ezekről a témákról, ha gondolod írj.
2021. aug. 5. 21:13
 2/18 anonim válasza:
Nekem egy rakás szarrá fejlődött meghiúsult találkozás lenyomatai komorítják a hangulatom egyébként is sötét felhőit. Azt hittem lesz egy jó élményem nyáron, de nem...most sem lesz.
2021. aug. 5. 21:20
 3/18 A kérdező kommentje:
#2. Borzasztóan sajnálom. Régóta beszéltetek már? Az első találkozó lett volna?
2021. aug. 5. 21:22
 4/18 anonim válasza:
Nem. Hirtelen felindulásból elkövetett kísérleti jellegű "gyere már át pár napra" volt, de amilyen könnyen jött, úgy vége is lett.
2021. aug. 5. 21:28
 5/18 anonim válasza:

Fiu vagy lany vagy?

F

2021. aug. 5. 21:36
 6/18 A kérdező kommentje:

#4 Nagyon sajnálom! :( Remélem, találsz helyette mást, aki őszinte lesz.


#5 Lány.

2021. aug. 5. 21:50
 7/18 anonim válasza:
Nekem van kedvem. 24 éves vagyok. Nem depressziós, de nem is boldog. Nem találom a helyemet az életben. Voltak kapcsolataim, de mind terméketlen. A barátiak is. Én is szívesen látnék más szemén át.
2021. aug. 5. 22:20
 8/18 A kérdező kommentje:
Rendben, írok neked. :)
2021. aug. 5. 22:23
 9/18 anonim válasza:
Nekem is írhatsz.
2021. aug. 5. 22:28
 10/18 anonim válasza:

Nagyon szimpi vagy leírás alapján, nekem is írhatsz, úgy gondolom van jó pár közös pont. Bár ennyi emberrel egyszerre nem olyan könnyű beszélgetni. :D

20/l

2021. aug. 5. 23:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!