Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Hol tudna egy 20 éves srác...

Hol tudna egy 20 éves srác barátokat/haverokat megismerni, bővíteni az ismeretségi körét?

Figyelt kérdés

Budapesti vagyok.

Van pár barátom, viszont szűk a baráti köröm, és általában elfoglaltak, ritkán tudunk minőségi időt együtt tölteni.

Szívesen bővíteném az ismerettségi körömet, milyen alternatívák vannak erre?


(Suli, Melóhely kilőve,

a kondiba ahova én járok pedig kevesen járnak le, azok is 50 év körüli korosztály 😪)



2021. aug. 24. 11:55
1 2
 1/11 anonim válasza:
Szia! Nehéz helyzetben vagy:( Ha én a helyedben lennék,talán szórakozóhelyeken,pub vagy éppen kocsmákban próbálnék ismerkedni,persze ez sem olyan egyszerű. Egyedül bemész,aztán odacsapódni idegenekhez kicsit kínos lehet mindkét félnek. Margit szigeten letanyázni,aztán megy magától szerintem. Esetleg,ha dohányzol és felteszed a “ Ne haragudj,van tüzed?” Kérdést,onnan menni fog a dolog. :)
2021. aug. 24. 12:10
 2/11 A kérdező kommentje:
Csak nagyon ritkán, buliban dohányzom, egyébként egyáltalán nem, mert kondizom folyamatosan.
2021. aug. 24. 12:44
 3/11 anonim válasza:
Mit dolgozol?
2021. aug. 24. 13:19
 4/11 A kérdező kommentje:
Autószerelő vagyok, de még idén érettségizem, jövő "tanév"- től kezdek el külsős gyakorlaton,rendes munkahelyen dolgozni
2021. aug. 24. 14:08
 5/11 anonim válasza:
Hát akkor maradnak a szórakozóhelyek,esetleg válts kondit. Én nagyon szociális vagyok,és kezdetben a sulimban lettek barataim mas evfolyamokrol,es rajtuk keresztül ismertem meg új embereket
2021. aug. 24. 15:20
 6/11 anonim válasza:
A neten, vagy offline, amiket felettem írtak. :)
2021. aug. 24. 17:39
 7/11 anonim válasza:

Net

Tanfolyam: nyelv stb.

Előadások (egyetemeken sok ingyen látogatható van külsősöknek is)

Könyvtár

Bulik

Ha sokat is vezetsz: lehet telekocsizni pl

Ha elkoltozol otthonrol, nagyobb albiba menj, ahol lesz 2-3+ lakótársad, nekik is van baráti köre

2021. aug. 24. 18:07
 8/11 anonim válasza:
barátkozhatunk :) autiszerelö,kondizik,szexi lehetsz :P
2021. aug. 24. 18:54
 9/11 anonim válasza:
Hova jársz kondiba? :D Én pont olyat keresek ahova nem járnak sokan.
2021. aug. 25. 16:47
 10/11 anonim válasza:
bizti sok lány bukik rád, ha kondizol:p
2021. aug. 26. 18:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!