Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Szeretne valaki beszélgetni? 19/l

Szeretne valaki beszélgetni? 19/l

Figyelt kérdés

Nem fogok magamról képet küldeni, nem akarok ismerkedni, szóval ne is próbálkozzatok. :D


Amit szeretek: black (és egyéb) metal, post-punk, koncertek, sör, macskák, képzőművészet, gore, közéleti témák, filozofálás szinte bármiről.



2021. aug. 25. 22:45
1 2
 11/19 anonim válasza:
10: De ír. Én több órát beszéltem vele éjszaka.
2021. aug. 26. 07:49
 12/19 anonim válasza:
Akkor csak én vagyok ilyen szerencsétlen. 10-ből 8 nő nem ír. A többi 1 levelet...
2021. aug. 26. 07:51
 13/19 anonim válasza:
szeretem a macskákat, szóval írhatsz
2021. aug. 26. 13:17
 14/19 anonim válasza:
Nem.
2021. aug. 26. 18:04
 15/19 anonim válasza:

Ismertem már meg innen a gyakoriról jófej embereket szóval ha van kedved írhatsz nekem is.


Magamról annyit hogy a húszas éveim közepén járok. Van kettő macska úrnőm, főleg képzőművészeti témák foglalkoztatnak, de sok filozófiával kapcsolatos téma is érdekel. Hobbim a természet járás, olvasás stb...szóval ilyen általános a korosztályomra jellemző dolgok azt leszámítva hogy filmek terén pl nem a nagy hollywoodi produkciók hanem az európai vagy új zélandi művészfilmek dobogtatják meg a szívem.

Zenében a poszt-punkontól kezdve psychedelikus rockon és a gothic rockon, Dark waven, Cold waven át a black és death metalig sok mindent hallgatok.

2021. aug. 27. 20:42
 16/19 anonim válasza:
1 levélig lehet vele beszélgetni szokás szerint...
2021. aug. 27. 22:25
 17/19 anonim válasza:
Nekem sem írt vissza. Na mindegy...
2021. aug. 31. 06:27
 18/19 A kérdező kommentje:
Most válaszoltam több embernek is. Ha ti nem voltatok köztük, sajnálom, de jogom van a szelektáláshoz, mint mindenki másnak. Velem is előfordult már, hogy nem kaptam választ, de eszembe sem jutott az illető kérdése alatt rinyálni. :D
2021. szept. 1. 14:37
 19/19 anonim válasza:

Én ugyan nem írtam neked privátot, de legalább tiszteld meg az embereket akik írtak neked hogy válaszolsz nekik.

"Bocsi, nem szeretnék beszélni" ennyi.

2021. szept. 1. 15:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!