Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Egy fővárosi lány vagyok, a...

Egy fővárosi lány vagyok, a tinédzserkora legvégén (20), aki nyitott lenne barátkozni, ismerkedni! Mi lenne, hogyha írnátok nekem kérdéseket, így kiderülne, hogy ki az, akivel valószínűleg összeillenénk?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Arra gondoltam, hogy a legeffektívebb módja az lenne az itteni ismerkedésnek, hogyha azok, akik nyitottak lennének megismerni, kérdésekkel bombáznának a komment szekcióban. Én ezekre a kérdésekre lehetőség szerint mind válaszolok majd. Remélem nem hangzik nagy őrültségnek (vagy ha mégis, akad benne társam :D)

Pár alap információ:

Budapesti vagyok, nyitott vagyok barátkozásra illetve kulturált ismerkedésre is. Szeretek olvasni, filmezni, sorozatozni, tanulni (tudom, fura, de tényleg). Imádom a sportokat, pl kirándulás, úszás, lovaglás, biciklizés. Szenvedélyem a nyelvtanulás, a sütés-főzés, illetve a tánc. Imádom a koktélokat, mind készíteni, mind pedig fogyasztani, illetve imádok ünnepelni (mindenféle bulit szervezni, dekorálni, sütni-főzni rá, stb). Ha felkeltettem az érdeklődésedet, akkor kérdezz! :)



2021. szept. 13. 20:19
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

Milyen korhatárral ismerkedsz? - Barátkozási céllal kb 28-30-ig felfele, kapcsolat céljából kb 25-ig :)

Azt érzem, hogy afelett már nagyon máshogy gondolkodnánk bizonyos dolgokról

2021. szept. 13. 21:37
 12/20 anonim válasza:

Én is köszönöm a válaszod! :)


Twist alatt azt értettem, hogy egy eredeti receptben kicserélsz valamilyen összetevőt, hogy az alap recepthez hű maradjon. Pl simple syrup helyett agave, vagy triple sec helyett grand marnier stb.


Nem is vártam, hogy valami pindúr-pandúros receptet ossz meg a kommentek között, arra gondoltam, milyen italokat készítesz csukott szemmel is, mint specialitás. De amit írtál is, nagyon jól hangzik.


Inkább sós tésztaétel? A pizza, hot-dog vonalból indulva?


Vagy mondjuk egy waffel, palacsinta is belefér?


Én is inkább tésztás vagyok, bár szeretek küzdeni egy-egy hússal is.

Csak utána ne kellene mosogatni 😂


És a nyelvek terén is hasonlóan válogatok, mint fentebb említed. A németet ki nem állhatom.



Említetted a rendezvényeket, bulikat. Mi a helyzet a zenével? Ajtócsapkodós dj, vagy Beethoven? Kettő közötti arany közép?



Sportok alapján, triatlon, öttusa nem érdekelt korábban? Nem akartad versenyszerűen űzni ezeket?

2021. szept. 13. 21:41
 13/20 Gymnospermatophyta válasza:

" Azt érzem, hogy afelett már nagyon máshogy gondolkodnánk bizonyos dolgokról. "


Szerintem ezt így nem lehet kijelenteni. Emberfüggő. Vannak komoly 18 évesek és gyerekes 30 évesek (csak egy példa). :)

2021. szept. 13. 21:42
 14/20 anonim válasza:

Elég vegyesek a gondolataim erről a kérdésről. Egyrészt kreatív és korrekt, hogy írsz magadról, másrészt még kicsit (és ezt ne vedd sértésnek, nem annak szánom) naivnak tűnsz, amiért azt hiszed, hogy itt elsősorban barátkozni akarnak a fiúk / férfiak. Szóval őszinte leszek, nem "csak" barátot keresek.


Külsőre hogyan képzeled el a párodat, milyen az ideálod? A sport nagyon fontos része az életemnek, mennyire tudsz együtt érezni az ilyen irányú ambíciókkal? A leírásodból nem egyértelmű, inkább otthon vagy inkább társaságban érzed jobban magadat? Milyen a zenei ízlésed? Szeretsz koncertekre járni?


Magamról röviden: 25F, mérnök, alapjáraton introvertált, de nagyon szeretek kimozdulni, társaságban lenni, csak hamar "elfáradok" :) Nagyon szeretem a spontán programokat, úgy gondolom, hogy csak ez az egy életünk van, szóval érdemes minél több élménnyel, emlékkel gazdagodni.

2021. szept. 13. 22:04
 15/20 anonim válasza:

1. Ha egy lakatlan szigeten kellene leélned hátralévő éveidet, és vihetnél magaddal egy embert, ki lenne az? Miért? (Nyilván ha olyat viszel el, akit szeretsz, akkor az azt jelenti, hogy az ő "normális életét" is elveszed.)


2. Melyik művészeti ág és azon belül mely alkotások okoznak számodra legnagyobb katarzist?


3. Írtad, hogy INTJ vagy, mennyire részletesen ismered az MBTI-t? A kognitív funkciókról hallottál?

2021. szept. 13. 22:35
 16/20 anonim válasza:

Tetszik a felvetésed és a kreatív hozzáállásod, kérdező!


Én ide barátkozni járok, nem keresek kapcsolatot ( kapcsolatban vagyok) de sok sikert, remelem megtalálod akit keresel :)

2021. szept. 14. 11:40
 17/20 anonim válasza:

Szia! Nekem a kérdésem az lenne, hogy mi szeretnél majd lenni, illetve minek tanulsz?. Ha jól làtom ezt nem írtad, ezért kérdezem.

Màsik kérdésem az lenne még, hogy szoktàl esetleg festeni, rajzolni, vagy valami màs, művészeti dolgot űzni?


Tetszik a kretivitàsod, és hogy őszintén elmondtad előre, hogy mit szeretnél.

2021. szept. 14. 21:21
 18/20 anonim válasza:

Mi a kedvenc koktélod? Elvégeznél a jövőben bartender képzést, vagy csak szereted a koktélokat? :D


Milyen stílusú zenét hallgatsz?


Én is szívesen barátkozom amúgy, 22 éves vagyok.

2021. szept. 15. 20:46
 19/20 anonim válasza:
Gyorsan elfogyott a lendület.
2021. szept. 15. 21:02
 20/20 anonim válasza:

19#


1) talált magának valakit

2) nem talált senkit, akivel az összepasszolás-élmény meglett volna 2 üzenet váltás után, ezért elfogyott a szussz

3) Trollkérdés volt (kevéssé valószínű)

4) ráunt a gyakorira és az "ebbéli" társkeresési módra


Valamelyik ezek közül.

Jah, ezt kérdésként is feltehettem volna :)

2021. szept. 15. 22:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!