Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Fiatal nők.Mi a véleménytek?

Fiatal nők.Mi a véleménytek?

Figyelt kérdés

Sziasztok.23 éves férfi vagyok.

Az a kérdésem mi lenne a véleménye a fiatal nőknek (18-23)a mágneshorgászatról.


Hobbiként csinálom egy ideje,és kíváncsi vagyok például egy második-harmadik találkozón milyen fogadtatása lenne.


Igazából azért tartom jó ötletnek mert a szabadban vagyunk és van benne egy kis izgalom, hogy a frigyláda vagy egy konzervdoboz akad mágnesre, ha meg nem fogunk semmit legalább beszélgettünk egy jót.



2021. szept. 14. 19:16
 1/8 anonim válasza:
Ez annyira borzalmas hogy már jó. Bevállalnám 😂
2021. szept. 14. 19:52
 2/8 anonim válasza:
Én azt mondanám rá, hogy aha, jó utat, csá :))
2021. szept. 14. 19:55
 3/8 anonim válasza:
2# egy Zoomer pillanat volt
2021. szept. 14. 21:01
 4/8 anonim válasza:
Hát. Ismerkedős szakaszban én egy nemmel szavaznék, de mondjuk ez is szubjektív, mert engem pl érdekel, mit lehet fogni, és kíváncsi vagyok. De szerintem hivatalos randin semmiképp ne... 20L/N
2021. szept. 14. 21:08
 5/8 anonim válasza:
Amikor már jobban ismerjük egymást, akkor lejhet
2021. szept. 16. 16:40
 6/8 anonim válasza:

Szia! Szerintem ha olyan lannyal talalkozol, akit erdekel a nyugis beszelgetos program, akkor miert ne? En igent mondanek ra, de lehet kicsit orultebb vagyok az atlagnal, szeretem a csodabogarakat :)

Meselhetsz rola, mint hobbi egy randin es akkor majd meglatod a fogadtatast, vagy lehet puhatolozni sima horgaszassal eloszor. Sok sikert :)

23/L

2021. szept. 17. 13:17
 7/8 anonim válasza:
Én imádom :D 21/l
2022. febr. 1. 11:00
 8/8 anonim válasza:
A fiatal nők minden képen mágneshorgászatra vágynak a második randin.
2022. febr. 1. 11:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!