Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Lány vagyok és barátnőt vagy...

Lány vagyok és barátnőt vagy barátot szeretnék viszont egy meleg barátnak örülnék a legjobban. Valakinek van kedve barátkozni ? Huszas évei korosztály vagyok.

Figyelt kérdés

Sziasztok

Én lány vagyok (biszex) viszont ez mellékes. Igazából nem sok barátom van sajnos. Őszintén talán 2 de ritkán beszélünk már .

Szeretnék barátkozni bárkivel igazából aki kicsit is koromhoz közeli.

A melegeket azért emeltem ki mert óvodás koromban is már a meleg fiúk vonzottak mint barát idáig is.

Ezt úgy értem nincs igazi szerelem oviba de ha úgy nevezzük nekem egy meleg kisfiú volt. Azóta is nem egy csak nem tudtam hogy azok. Na nem is ez a lényege hanem hogy velük jövök ki a legjobban valami miatt . Viszont bárkivel barátkoznék. Jó lenne egy legjobb barát vagy barátnő már ennyi idősen . Azért ok hogy fiatal vagyok de illő lenne egy komoly barátság.

24 éves vagyok


2021. szept. 24. 01:25
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Vagyis úgy fogalmaznék inkább hogy oké hogy nem vagyok annyira idős és még fiatal vagyok viszont már 24 évesen illő lenne komoly barátságokat ki alakítani mert teljesen magamba vagyok fordulva már és szinte semmit nem csinálok . Ez pedig gáz így élni .
2021. szept. 24. 01:28
 2/17 A kérdező kommentje:
És a közeli korosztályt úgy értettem hogy nem igazán jövök ki 20 évnél fiatalabb emberekkel mert engem már komolyabb dolgok érdekelnek . Ezzel nem szeretnék senkit megbántani!!! Csak hozzám inkább idősebb emberek illenek .
2021. szept. 24. 01:29
 3/17 Firedoom válasza:
Ha nem zavar, hogy nem vagyok meleg akkor 24 eves srackent ajanlom magam
2021. szept. 24. 01:51
 4/17 A kérdező kommentje:
Szia írok neked
2021. szept. 24. 01:53
 5/17 anonim válasza:

én szívesen beszélgetnék/ismerkednék veled

de nem vagyok meleg

2021. szept. 24. 03:15
 6/17 anonim válasza:
van egy discord szerverünk ahol ha gondolod feljárhatsz dumálgatni velünk nem rég alakult ugyan még kevesen vagyunk de probálkozunk, fiuk lányok vegyesen huszonévesek, kötetlen beszélgetés bármiről amiről tetszik chaten illetve voicechaten stb. szívesen látunk
2021. szept. 24. 03:56
 7/17 anonim válasza:
Igaz, hetero vagyok, és lány, de szívesen barátkoznék.
2021. szept. 24. 08:39
 8/17 anonim válasza:

Szia

Kedves kérdező

Írtam privátban😊

2021. szept. 24. 08:42
 9/17 anonim válasza:
Szívesen megismernélek, ha szeretnéd. Látom, hogy komolyan gondolod a barátkozást, ez pozitív.
2021. szept. 24. 08:45
 10/17 anonim válasza:

Ha van még kedved írj.


28/F

2021. szept. 24. 09:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!