Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Hol találok hozzám hasonló...

Hol találok hozzám hasonló nem hétköznapi felnőtteket, akik elfogadnak legjobb barátnak vagy társnak?

Figyelt kérdés

Hétköznapi emberek próbálnak megismerni átlagos célokkal. Azt képzelik túlzok, vagy viccelek, amikor írok magamról. Aztán, amikor kicsit jobban megismernek rájönnek, hogy valóban túl más vagyok és kevés, ami közös bennünk.

Nehéz megfogalmazni mi más bennem, akár segíthetne benne valaki, röviden azt mondanám szinte minden. Az egész életmódom, tevékenységeim, a gondolkodásom, stb, nem rosszak, csak szokatlan az átlagembernek.

Művésztípus is vagyok (abból sem az "átlagos" fajta), zárt világban élek (nagyon zárt), szokatlan dolgokkal. Megjátszhatnám magam ideig-óráig, de minek. Vagyok, aki vagyok.

Hétköznapi emberekkel sincs bajom, csak azon kívül, hogy megjegyzik hogy különleges és egyedi vagyok, inkább továbbállnak és hozzájuk hasonló átlagossal könnyebben szót értenek.

Életkort és nemet szándékosan nem írok, mert ez alapján megint csak elleszek képzelve átlag minta alapján olyannak, aki nem vagyok. A külsőm se a legátlagosabb kategória.

Nem felszínességet keresek, hanem akit valóban érdekelhet a személyem.



2021. okt. 31. 20:46
1 2
 1/14 anonim válasza:

Én szívesen beszélgetek, ha gondolod írj bátran.

22F

2021. okt. 31. 20:51
 2/14 anonim válasza:

"amikor írok magamról"

Szerintem az nem ismerkedés.

7% infó megy át írásban, és ha a másik nem is művelt, még kevesebb.

Ha mégis írásban indítasz, akkor se levelezőtársat keress, hanem olyat, akikkel hetente személyesen tudsz beszélgetni.

2021. okt. 31. 20:54
 3/14 anonim válasza:

És mit nem szoktak elhinni?

És mért baj az? Kicsit csodálkoznak, aztán tudomásul veszik. Nem?

:)

2021. okt. 31. 20:55
 4/14 anonim válasza:
Átlagosan gyenge leírás, tipikusan homályos elképzelések, közönséges egoizmus az egész szöveg:) Ilyenre csak egy 30 alatti ifjú titán képes. :)
2021. okt. 31. 21:04
 5/14 anonim válasza:
Én kifejezetten szeretem a nem szokványos embereket, a művészekkel kimondottan jól kijövök, viszont a beképzeltséget nem szeretem.
2021. okt. 31. 21:09
 6/14 anonim válasza:
Szerintem pedig az emberek javarésze irtó különlegesnek gondolja magát és azt gondolja, hogy a különlegessége az oka annak, hogy őt kerülik, pedig szimplán csak unalmas, ezért nem keresik a társaságát.
2021. okt. 31. 21:14
 7/14 anonim válasza:

Aki úgy keres "barátot vagy társat" (!!), hogy még a nemét meg a korosztályát sem képes leírni, arra egy kommentnél több időt nem pazarolok az életemből.

Mindenki hétköznapi, csak te vagy helikopter.

2021. okt. 31. 21:32
 8/14 anonim válasza:
Szívesen beszélgetek, írj!
2021. okt. 31. 21:45
 9/14 anonim válasza:
Nem kell nemet írnod, tudjuk hogy fiú / férfi vagy.
2021. okt. 31. 21:57
 10/14 anonim válasza:
Kapott már valaki üzenetet?
2021. okt. 31. 22:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!