Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Vannak Budapesten fiatal...

Vannak Budapesten fiatal rocker/alt/emo/goth stb. emberek?

Figyelt kérdés
Jó lenne barátkozni hasonló stílusú emberekkel (11-16 évesekkel) mivel nagyon nincsenek is barátaim :'D

2021. nov. 1. 21:54
 1/8 anonim válasza:
Persze h vannak.. de sztem ne gykn probalj haverokat szerezni. Suliba nincsenek ahova jarsz?
2021. nov. 1. 22:16
 2/8 anonim válasza:
Szerintem se pont idefent kéne keresned őket.
2021. nov. 1. 22:18
 3/8 anonim válasza:

Emo?


Hát, 2008 környékén gondolom voltak arrafelé is.

2021. nov. 2. 01:43
 4/8 A kérdező kommentje:

Sulimban nincsenek sajna.

És igen az előbb gondoltam hogy lehet hogy tényleg nem ide kéne kiírni, na mindegy xd

2021. nov. 2. 06:38
 5/8 anonim válasza:

11-16 éves? Mert annyi idős goth emberekkel még nem találkoztam, aki valóban az lett volna. Pózerkékkel viszont annál többel.

Az a szomorú, hogy sok embernek halvány fogalma sincs, mi fán terem egyáltalán a goth, miből gyökerezik.

A legtöbb kistininek ez a korszaka mindössze abból áll, hogy feketébe öltöznek, kivakolják magukat, és vagy 0-24-ben olyan fejet vágnak, mintha citromba haraptak volna, vagy azt hiszik, hogy a fűtől, a piától és “Menzontól” lesznek darkok, vagy attól, ha okkult hülyeségekkel foglalkoznak, pedig ezeknek aztán tényleg nincs semmi közük hozzá.

Az ilyeneket Andrew Eldritch és a többi nagy goth ikon is kiröhögi, mert közük nincs ahhoz, amit ők 40 évvel ezelőtt létrehoztak.

De ugyanez elmondható a más válfajba tartozó “rokker” és “gránzs” gyerekekről, akik rá sem bagóznak a rock zenére.


Visszatérve a kérdésre: én idősebb vagyok (22), de azért talán nem annyira öreg, hogy ne értsek szót a fiatalabb generációval 😂, így ha erről van szó, szívesen beszélgetek bárkivel.

2021. nov. 3. 17:02
 6/8 A kérdező kommentje:

Egyébként teljesen egyetértek tényleg sok az ilyen. Én tudom mi az a goth,grunge,rocker ha nem tudnám nem írtam volna ki!

Hozzá teszem még hogy van egy gyerek az osztályban és fel vett egy metallicás pólót, megkérdzetem tőle hallgatja-e és azt mondta hogy nem, csak jól néz ki. Hát a pofám leszakadt xD

2021. nov. 3. 19:20
 7/8 anonim válasza:
Küldj privát üzenetet<33
2022. jan. 27. 23:15
 8/8 anonim válasza:
Szia! Fiú vagy lány vagy? :D Üdv.: Egy metálos
2022. jan. 28. 00:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!