Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Játékos társ keresés? 22/L

Játékos társ keresés? 22/L

Figyelt kérdés

Iskolás éveim alatt a figyelmet mindig nagyon a tanulmányaimra helyeztem, ezért sok játék az én életemből kimaradt. Szeretném pótolni, és olyanokat találni, akikkel kipróbálhatok játékokat :)

(Nincs PS-em, nincs Xboxom)


2021. nov. 12. 20:15
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
Mit szeretnél játszani? 🙂
2021. nov. 12. 20:22
 2/21 anonim válasza:
Régi gépem van, úgy 5 éves és abból is a belépőkategória, így olyan játékok jöhetnek szóba, amit ez elbír. A LOL ment rajta, tehát olyasmi szintű lehet.
2021. nov. 12. 20:25
 3/21 A kérdező kommentje:

úgy alakult, hogy mivel új vagyok az oldalon, 15 percenként 1 üzenetet tudok csak írni :(

ezért itt írok, de talán jobb is ha látjátok: játék ajánlást is elfogadok, mivel nem sok játékot ismerek :D

Talán a kikötés annyi lenne, könnyen bele lehessen jönni :)

2021. nov. 12. 20:35
 4/21 anonim válasza:
Fortnite :)
2021. nov. 12. 20:48
 5/21 Mathus válasza:
a kérdésre: az Among Us az cross-platform, még telefonon is megy, gta5 rp-t sokan játszanak, dead by daylight is olcsó és fun. a G2A-n vagy CDKeys-en ezek filléresek. ha nem multizni akarsz, akkor a Shadowrun:Returns sorozat, azok krumplin is elfutnak és a második résznek iszonyat jó a sztorija, ráadásul mindhárom rész párszáz forint. Aztán játszhatsz Discordon online rpg-t, ott az lfg.hu-n a csapatkereső. Mi játszunk havonta asztali rpg-t, 4 állandó és egy "beugrós" hellyel.
2021. nov. 12. 20:48
 6/21 A kérdező kommentje:
among us-ról hallottam,az szimpi is, filléres játék nem gond, és szinte bármi el fut a gépemen. rpg-t nem ismerem
2021. nov. 12. 21:12
 7/21 anonim válasza:
Szia! Csak tájékoztatásból: Role Playing Game (RPG), az asztali szerepjátékok rövidítése (Wiki).
2021. nov. 12. 21:18
 8/21 anonim válasza:

Szívesen megtanítalak 6 kockás kockapókerezni.


Valójában sokkal izgalmasabb játék mint ahogy elsőre hangzik.

Kell hozzá jó kombinatorikai adottság, némi jövőbe látás képesség, és kis pszichológiai ismeret is.

Ahány ismerősnek vagy kollégának mutattam, mind rákapott pillanatok alatt. Volt aki még csoda egyedi gyártású valódi bőr kockavető poharat is vett hozzá :D


Két ember számára a legjobb társasjáték. Ráadásul 6 dobókockán, papíron és ceruzán kívül nem is kell hozzá semmi egyéb.

Mondom ezt úgy, hogy nagy játék rajongó vagyok, legyen szó kártyáról, táblás játékról, élő szerepjátékról, vagy számítógépes játékról akár.

2021. nov. 12. 21:45
 9/21 Mathus válasza:

#6: sima pen&paper szerepjáték, bár a maiak nem olyanok, mint amit a Stranger Thingsben játszottak a gyerekek. sem témájukban, sem mechanikájukban. mi az FFG-féle Edge of the Empire-t játszuk, ott sztorikockák vannak, cinematikus-narratív a játék. kicsit hazabeszélek, én nagyon régóta kockulok, játszom társasjátékokat, van konzolon és PC-m, de a asztali játékot semmi sem tudta/tudja überelni. főleg olyan srácokkal, akikkel most tolom.

ez akartam a végére írni konklúzióként, hogy nagyon fontos hogy kikkel játszol, még fontosabb is, mint maga a játék.

2021. nov. 12. 22:30
 10/21 A kérdező kommentje:

8, 9 - 1 személy vagy(tok)?

edge of empire ilyen soha véget nem érő játéknak tűnik, a póker jobban érdekelne :)

a szerepjátékot még midnig nem tudom elképzelni :D főleg azért nem mert a dc egy chatoldal, úgy tesztek, úgy beszéltek mintha valaki mások lennétek?

2021. nov. 12. 22:58
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!