Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Hogyan találják meg egy fiút...

Hogyan találják meg egy fiút a táborból?

Figyelt kérdés

Egyszer egy nyári táborban találkoztam egy fiúval aki szimpatikus volt de csak annyit tudok róla hogy Krisztiánnak hívtak es Romániában él. Próbáltam facebookon keresni meg máshol is velem egy korú barna haja van es ENNYI... Nagyon tetszett a személyisége de SOHA többet nem találkoztam vele... Kérlek segítsetek meg keresni próbáltam facebookon is de nem talaltam😭

Krisz ha esetleg látod (bár kétlem) kérlek írj FONTOS LENNE😔



2021. nov. 20. 20:15
 1/3 anonim válasza:
Ennyiből sajnos még magánnyomozó se tudná megtalálni.
2021. nov. 20. 20:21
 2/3 anonim válasza:
Az egyetlen esélyed, hogyha a tábor szervezőivel veszed fel a kapcsolatot és lehet, hogy lesznek olyan jók és elmondják Krisztián vezetéknevét, esetleg a lakhelyét, onnantól már viszonylag könnyű dolgod lesz. Nekem is volt egy hasonló esetem, egy balatoni kempingben volt és az animátor "megsúgta" a német leányzó nevét. :)
2021. nov. 20. 20:50
 3/3 anonim válasza:

#2 Ezüst tálcán kínálja a megoldást!


Ha szép szóból nem értenek akkor egy kis ösztönzés biztos.


Pikk-pakk meglesz a pali!

2021. nov. 23. 00:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!