Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Valakinek lenne kedve Szegeden...

Valakinek lenne kedve Szegeden barátkozni?

Figyelt kérdés

Mivel introvertált vagyok, ezért először szeretek valakit online kicsit megismerni, és miután látom, hogy szimpatikus az értékrendje és szeretnék előtte jobban megnyílni, nagyon szívesen találkozom. Sajnos az élet elsodorta tőlem a barátaimat. Annyit fontosnak érzek kiemelni, hogy komoly barátság a célom, nem az ivócimborálás (szerintem ahogy befordulok egy buliba, azzal a lendülettel vágódnék is kifelé). Inkább az a művészlélek figura vagyok, akit sokan bírnak messziről, de kevesen ismernek közelről.

18 lettem 31-én, és a nemem egyelőre titok lesz, mert ne ez határozza meg, hogy miként viszonyulnak hozzám.



2022. jan. 2. 20:07
 1/6 anonim válasza:
Nekem írhatsz. 20/L
2022. jan. 2. 20:32
 2/6 anonim válasza:
Én is szegedi vagyok:) szívesen beszélgetnék.
2022. jan. 3. 01:31
 3/6 anonim válasza:
Persze, tök hasonlóak vagyunk. Mondjuk én nem vetem meg a bulikat, meg művészlélek sem annira vagyok, de azzal legalább együtt tudok érezni hogy sokan ismernek felületesen, de kb senki közelről.
2022. jan. 3. 21:09
 4/6 A kérdező kommentje:
Mindenkinek válaszoltam?
2022. jan. 4. 22:02
 5/6 anonim válasza:
Szia! Ha még aktuális a kérdés, akkor én is szívesen beszélgetek veled. 20/F vagyok.
2022. jan. 8. 23:29
 6/6 anonim válasza:
Ha esetleg nem úszol a kérdésed óta a barátság tengerében, akkor keress nyugodtan. Nem olyan rég lakom Szegeden. Van néhány barátom ugyan, de szívesen ismernék meg másokat is.
2022. febr. 25. 10:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!