Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Akad itt esetleg valaki aki...

Akad itt esetleg valaki aki kizárólag barátkozni szeretne? Melegek előnyben, 30 éves nő vagyok, van párom, jól jönne egy megbízható barát is az életembe akivel lehet poénkodni, időnként összeülni és beszélgetni, közös élményeket szerezni, lelkizni.

Figyelt kérdés
Sajnos a nőkkel valahogy nehezen tudok kijönni, kevés a közös téma mivel nem igazán érdekel a szépségipar, nem vagyok konyhatündér, gyereket sem fogok vállalni... A másik nemmel pedig azért nehéz szót érteni mert általában más értelemben akarnak ismerkedni mint én. Ezért is írtam hogy melegek előnyben. 😂 Hogy valami pozitívat is írjak: sokak szerint jó a humorérzékem, pozitív embernek tartom magam, jó hallgató vagyok. Így elsőre mást nem írnék, akit érdekel több is írjon.

2022. jan. 4. 18:07
1 2 3
 1/21 anonim válasza:

Ahha. Megvan a véleményem a férfi-nő barátságokról. Burkoltan, visszafogottan fogalmazva: nem működik, engedd el. Ha működik is, a tudatosság műve, hogy direkt ellenállsz.

Kicsit nyersebben fogalmazva: egy pali sem akar a gyertyatartó meg a lelki szemetes szerepében tetszelegni. Ott rohadjon el minden nő-férfi barátság

2022. jan. 4. 18:27
 2/21 A kérdező kommentje:

#1:


Gondolom rossz tapasztalat. Akad bőven nekem is de akkor sem adom fel, mindig van kivétel csak meg kell találni. Hát én ráérek. :D Remélem lesz még alkalmad megtapasztalni az ilyen barátságok jó oldalát.

2022. jan. 4. 18:36
 3/21 anonim válasza:

Szerintem létezik női-férfi barátság. Volt lány barátom és sosem volt belőle gond egyik oldalról se. Sőt én voltam az egyik első, akinek bemutatta aktuális párját. Én meg amikor nekem is volt, vittem az enyém.


Amúgy meg férfiként jobban megtudok nyílni lány/nő barátnak. Sokkal jobban tudok beszélni a "gyengeségeimről" akár.

2022. jan. 4. 18:37
 4/21 anonim válasza:
Nem rossz tapasztalat, hanem tény. Majd rájöttök. Ideig-óráig felül lehet bírálni a dolgok természetes rendjét, persze.
2022. jan. 4. 18:47
 5/21 anonim válasza:
Csak itt beszélgetni,poénkodni esetleg!? Összeülni, találkozni nincs lehetőség!:/ F
2022. jan. 4. 19:11
 6/21 anonim válasza:

Egy (hölgy) barátom mondta nekem egyszer, hogy egy barát attól még barát marad, hogy néha beteszi... :D


Szívesen beszélgetnék, de nekem is az a tapasztalatom, hogy előbb utóbb ahogy nyitottabbak leszünk valakinél más irányba fog elmozdulni a dolog, úgyhogy ha nem szeretnél kockáztatni, csak sok sikert kívánok. :D


29F

2022. jan. 4. 20:21
 7/21 anonim válasza:
Igaza van a válaszolóknak, ez nem működhet... max velem, tekintve, hogy lényegében aszexuális vagyok, de én meg nem keresek barátokat... :D 32F
2022. jan. 4. 21:22
 8/21 anonim válasza:
Naés merre laksz?
2022. jan. 4. 21:37
 9/21 anonim válasza:

#6 Na de ez az. Ha 1x berakja, azt nem "csak úgy" berakja az a "barát". Ott már érzelmek is lesznek, hisz egy barátság érzelmeket szül... Nem egy dugópajtinak rakod be, na.

És ez a sz*r a férfi-nő barátságban. Ha vannak érzelmek, ott sanszos, hogy lesz testi vonzalom is, ami előbb-utóbb tetteket szül, ami a határok átlépéséhez vezet(het). A testi vonzalmat csak azért gyanítom, mert nincs olyan ember a világon, aki ne kinézet alapján kezdene ismerkedni emberekkel. Senki sem szívesen köt barátságot férfiként egy bűnronda palival, ugye? Hát akkor minek próbálkoznánk olyan nővel "haverkodni", aki nekünk nem jön be semennyire sem? Nőknél ugyanez igaz, csak fordítva. Innentől kezdve meg minden adott ahhoz, hogy ne működjön a barátság.

2022. jan. 4. 22:20
 10/21 anonim válasza:

Biszexuális vagyok, szintén kapcsolatban.


Nem kifejezetten keresek barátot, de nem utasítom vissza ha találok.


Most leginkább egy kondi partner lenne jó, akivel együtt tudnék sportolni.


Rákóczi téri (Budapest) Nr1-be gondoltam, mert 100mre lakom tőle, de a közelben bárhol jó.


24F

2022. jan. 5. 00:36
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!