Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Barátkoznál egy ilyen autista...

Barátkoznál egy ilyen autista emberrel? Többi lent.

Figyelt kérdés
Olyan autistára gondolok aki korlátolt értelmi képességű de ugyan akkor jól el lehet vele beszélgetni és jó szándékú is csak picit korlátoltabb. Szívesen barátkoznál egy ilyen emberrel?

2022. jan. 8. 22:24
A kérdező szavazást indított:
Én igen
Én nem
50 szavazat
 1/6 anonim válasza:
Volt ilyen osztálytársam. Beszélgettem vele aránylag sokat. Ha valamit nem értett azt elmagyaráztam. Tényleg kedves srác volt (szintén srác vagyok), csak sokan piszkálták, mert ugye nem ő volt a legélesebb kés a fiókban. Meg a tanárok is nagyon kivételeztek vele. Jobb lett volna amúgy, ha speciális iskolába íratják. Csak gondolom úgy voltak vele a szülei, hogy legyen normális gyerekek között. De sokat javított volna a fejlődésén, ha kellően foglalkoznak vele és nem szórakoznak rajta a tanárok, meg támogatják a hülyeségeiben. Hanem tényleg minőségi oktatást kapott volna. Nagyon sokat jelentett volna számára. Őszintén évről évre látszott rajta ahogy épül le, mert mindenki bántotta a suliban mert más volt. Ha hülyeseget mondott órán, akkor a tanár dícsérte, bátorította. Tényleg nem értem az ilyet. Megértem a szülőket is, de tényleg jobb lett volna egy speciális iskola számára.
2022. jan. 8. 22:36
 2/6 anonim válasza:

Valamit félreértesz. Az enyhe autisták átlagfeletti értelmi képességűek mind, egy részüknek művészi kvalitása van.

Az autisták közül viszont akik értelmi fogyatékosok már olyan súlyos autisták, hogy egyikük sem jár normál iskolába! Sokuk felnőttként sem beszél!


Tehát valamit összetévesztesz.

Szerintem te enyhe értelmi fogyatékos, de egyúttal NEM autistákra gondoltál.

2022. jan. 9. 00:28
 3/6 anonim válasza:
Az aspik legalább átlagos intelligenciával rendelkeznek. A többi autista is, aki alkalmas rá, hogy iskolába, munkába járjon. Feltéve ha nem kisegítő osztályról vagy rehabos állásról beszélünk. Egyébként sok autistát ismerek. Jobban szeretek velük beszélgetni, mint a legtöbb nem autistával.
2022. jan. 9. 19:21
 4/6 anonim válasza:
Wenworth Miller, a Szökés sorozat sztárja is autista, mégis rengeteg nő akart barátkozni vele.
2022. jan. 10. 12:22
 5/6 anonim válasza:
HÁt Embikém, nem tudom miért akarod ezt, és hogy érted de ha ez felvidít én autista vagyok (papíron) ha akarsz zaklass meg és válaszolok minden kérdésedrexd
2022. ápr. 17. 13:11
 6/6 anonim válasza:
bocsi megint én, az ötös, azt olvastam "barátkoznék" :c
2022. ápr. 19. 13:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!