Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Sorozatosok beszélgetni?

Sorozatosok beszélgetni?

Figyelt kérdés

Nemrég elvesztettem a legjobb barátomat akivel ki tudtam ezeket beszélni, úgyhogy most hasonló érdeklődési körű embereket keresnék akikkel lehet beszélgetni 😄


Most elsősorban sorozatokat írtam, de ha valaki más témában beszélgetne vevő vagyok arra is, max kiderül hogy nem passzolunk 😂


Inkább fantasy beállítottságú vagyok, de amúgy elég sok mindent megnézek, legújabban pl (akármilyen gáz is 😅) az animére kattantam rá, bár egyelőre csak az Attack on Titant néztem, azzal lehet vége is lesz, de az nagyon bejött.


Ja igen meg hogy elkerüljük a felesleges köröket: 21 vagyok, fiú, és nekem nem számit te ki vagy vagy mi vagy amég jót tudunk beszélni 😄


Meg akit érdekel a téma az légyszi írjon inkabb rám, ne kommentbe mert annak megvan az esélye hogy átsiklok felette és nem írok. Persze ez megoldható spameléssel is 🤣



2022. jan. 9. 08:27
 1/4 anonim válasza:
Azért még írhatnál pár példát az AoT-on kívül, főleg ha ez az egyetlen anime amit láttál eddig... Én pl benne vagyok az animékben is, de a mangákban és kdramakban is, ezek mellett netflixes, hboos, hulus sorozatokat is nézek, stb. Azért ez így nagyon tág, hogy "sorozatok" meg "inkább fantasy".
2022. jan. 9. 10:10
 2/4 A kérdező kommentje:

Jó ez mondjuk jogos, csak így is kicsit hosszúnak éreztem 😅

Ezen kívűl netflixes, hbo-s sorozatok voltak még, trónok harca, witcher, vikingek (bár ez mar inkább történelmi mint fantasy). Meg egy hatalmas nagy kedvencem a norsemen, mindenkinek ajánlom aki még nem látta 😁

2022. jan. 9. 10:34
 3/4 anonim válasza:
Szia, én szívesen beszélgetek veled ezekről. Én a legjobb barátommal sajnos ezeket nem tudom kibeszélni, mivel ő annyira nem szereti a sorozatokat. Írj, ha gondolod! :)
2022. jan. 9. 12:45
 4/4 anonim válasza:
Ok, itt vagyok. Miről beszélgessünk? Kibeszéljük az összes sorozatot?:)
2022. jan. 9. 17:19

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!