Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Keresem egy régebbi GYK...

Keresem egy régebbi GYK levelező társamat, akit hol tudnék megtalálni ?

Figyelt kérdés
Itt leveleztünk, a keresőszavak alapján megtalálhatna újra. Már ha szeretne még írni. Üdv.!!!

#Marcell #Antinari #Tom667
2022. jan. 17. 19:03
 1/5 anonim válasza:

Sokan itt olyanok, hogy ok nélkül otthagynak. A legviccesebb az, amikor azt írják, hogy ők beszélgetni akarnak hosszú távon, na persze.

Szerintem engedd el, és beszélj másokkal, hátha

2022. jan. 17. 21:02
 2/5 anonim válasza:
Miért nem kérdezted az igazi nevét? Azt tartoma barátomnak, akinek legaláb b a teljes valódi nevét tudom és a gyakorin kívül is tudunk kommunikálni pl. Mailben vagy messengeren.
2022. jan. 18. 00:33
 3/5 anonim válasza:
Egyetertek az előzővel, ha tényleg olyan szinten el tudtatok beszélgetni akkor átmentetek volna más platformra, tehát így enélkül nem hiszem hogy sikerülne megtalálnod.
2022. jan. 18. 08:35
 4/5 anonim válasza:

Megcáfolom az előzőeket.Nekem is volt innen levelezőpartnerem, nagyon sokáig csak itt leveleztünk. Aztán jött az e-mail. Semmi különbség nincs a kettő között, itt is közölheted mindazt amit ott. Tudom, ezer más platform van,személyesebb is, esetleg telefon, majd találkozás.

Attól,hogy itt megrekedt a kapcsolat még nem azt jelenti hogy nem érdemes továbbfolytatni.

Köztünk is megszakadt a kapcsolat, de sokszor eszembe jut.Akkor nem vittük tovább a szálat,manapság már továbbvinném.

Tehát kitartást kérdező, remélem megtalálod akit keresel!

2022. jan. 18. 08:43
 5/5 anonim válasza:
Keresem levelező partneremet !Akinek nem válaszoltam!Mire válaszoltam volna törölte,magát a Cornos rendszeréből és mint a szalmakazalba a tűt szeretném megtalálni !Van egy fényképem róla de hiába keresem annak alapján!Minden gondolatom,hogy megtaláljam ha van valami okos ötlet nagyon megköszönném!!!"Legyen olyan gyönyörű szép napod mint amilyennek az én két szemem lát téged gyönyörű hercegnőm"
2022. jan. 18. 12:36

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!