Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Lányok! Lenne kedvetek ismerke...

Lányok! Lenne kedvetek ismerkedni, barátkozni vagy akár csak beszélgetni? 20f Többi lent

Figyelt kérdés
20 éves fiú vagyok, jelenleg egyetemre járok. Nem volt még barátnőm, de elsősorban nem kapcsolatot keresek. Ez nem azt jelenti hogy nem is akarok kapcsolatot, de egylőre beszélgetni, esetleg ismerkedni szeretnék csupán. Hobbim a zene, a zenélés. Akinek felkeltettem az érdeklődését, írjon privátban! :)

2022. febr. 5. 19:31
 1/5 anonim válasza:
Szegény srác, ha ugyanezt a kérdést én írnám ki, akkor valószínűleg jönne a sok privát, fordítva ez szerintem nem történik meg. Egyébként nem gáz, nem maradtál le semmiről, max úgy érzed. Sok sikert ehhez azért, de ez az oldal sajnos nem a legjobb hely, sok reményt ne fűzz hozzá :/
2022. febr. 6. 02:11
 2/5 A kérdező kommentje:

1

Köszi a támogatást! :) Azért jött két privi :xd. De ha már itt tartunk, te is rám írhattál volna igazán, beszélgetni szabad. Ha jól veszem ki a szavaidból, lány vagy ugye? Vagy miért írtad hogy ha te írtad volna ki a kérdést...?

2022. febr. 6. 16:48
 3/5 anonim válasza:
Írk
2022. febr. 7. 20:15
 4/5 anonim válasza:
*írj 😊
2022. febr. 7. 20:15
 5/5 anonim válasza:
Nekem is írhatsz, merre felél laksz, illetve hova jársz egyetemre?
2022. febr. 8. 22:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!