Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Valaki szeretne barátkozni?...

Valaki szeretne barátkozni? Én 31 éves vagyok, szeretek sétálni, focizni, szeretem az állatokat, szeretek gangster rap zenéket hallgatni, a GTA 5-ben ölni, lopni, sztriptízbárba járni, amúgy valóságban inkább visszahúzódó, becsületes férfi vagyok.

Figyelt kérdés

2022. márc. 8. 12:57
 1/10 anonim válasza:

Jajj, milyen jó volt régen gta-zni, hiányoznak ezek...

Dolgozol kérdező? Mert pont a lényeget nem írtad :)

2022. márc. 8. 13:11
 2/10 anonim válasza:
Nagy vagy barátom :) De tényleg !
2022. márc. 8. 13:14
 3/10 anonim válasza:
És tegyük hozzá,hogy szűz is vagy.:)
2022. márc. 8. 13:23
 4/10 A kérdező kommentje:

1-es válaszoló kis pénzekért szoktam dolgozni itt Nógrád megyében.


2-es válaszoló Köszönöm szépen!


3-as válaszoló én 30 éves koromig tényleg szűz voltam, mert a vézna testalkatom és az arcom miatt nem jövök be a nőknek úgy általánosságban véve. De 2021. nyarán össze jöttem egy több gyerekes, 40 feletti nővel, szóval mivel őt rendesen megdugtam többször is, meg leszopattam vele magam, így már Hála Istennek nem vagyok szűz.

2022. márc. 8. 13:32
 5/10 A kérdező kommentje:
De egyébként nem hiszem, hogy számít bármit is, hogy szűz vagyok, vagy nem vagyok. Én barátságokat kötni akarok, ezért írtam ki a kérdést és nem csajozni próbálok a gyakorin. Csajozok én a GTA-ban eleget. Jól van ez így! Szerencsére a szex nem létfontosságú dolog, ha az lenne, akkor már rég nem élnék ezen a csodálatos bolygón.
2022. márc. 8. 13:45
 6/10 A kérdező kommentje:

https://www.youtube.com/watch?v=bo3HN7-X3hM


Ez a kedvenc zeném. Amíg a Föld kerek, mindig lesznek fegyverrel a kezükben fenyegetőző Néger testvérek!

2022. márc. 8. 14:25
 7/10 anonim válasza:
XD
2022. márc. 8. 15:03
 8/10 anonim válasza:
loooool szegény tesó :( addig rántsd ki magad ebből az életből, amíg túl késő nem lesz :(
2022. márc. 8. 15:40
 9/10 A kérdező kommentje:
8-as válaszoló nekem már végem van. Már csak a sör, meg a boros-cola, a GTA és a Rap maradt nekem.
2022. márc. 9. 08:15
 10/10 anonim válasza:
Szomorú de sosem késő elkezdeni élni, ezeket a dolgokat meg hagyd el, nem teljes élet ez így
2022. márc. 10. 12:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!