Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Egyedül dolgozok egy irodában,...

Egyedül dolgozok egy irodában, napközben nincs kivel beszélgetnem, valakinek van kedve beszélgető társamnak lenni? 27F

Figyelt kérdés
Elég gáz, hogy egész nap csendbe vagyok, még facen se tudok senkivel beszélgetni, olyan szürkék a napok így
2022. márc. 10. 12:31
1 2
 1/11 anonim válasza:
chatelésre gondolsz vagy hívásban való beszélgetésre?
2022. márc. 10. 12:33
 2/11 A kérdező kommentje:
Dehogy hívásra, chatelésre :D
2022. márc. 10. 12:34
 3/11 anonim válasza:
Bocsi, csak abból hogy egész nap csendben vagy arra következtettem hogy esetleg hívásra gondolsz :D De ezek szerint nem. Én hívásban még benne is lennék, de a chatelés túl sok idő és energia nekem.
2022. márc. 10. 12:36
 4/11 A kérdező kommentje:
hát igen kicsit félreérthető volt :D
2022. márc. 10. 12:37
 5/11 anonim válasza:
Gáz
2022. márc. 10. 13:54
 6/11 anonim válasza:
Szia! Ha szeretnél írhatsz nekem, éppen unatkozok. :) L27
2022. márc. 10. 17:28
 7/11 anonim válasza:
Nekem is írhatsz ha szeretnél
2022. márc. 10. 18:21
 8/11 anonim válasza:

Mit dolgozol ? így első olvasásra számomra állom melónak tűnik. Introvertált vagyok és kell egy kis csend/egyedüllét.


Ha olyan munkám van, ahol emberek között vagyok, majd munka után is emberekkel kell lennem akár család akár programok miatt akkor előbb utóbb beleőrülök. De az sem a legjobb, hogy munka után bezárkózok egy szobába egyedül lenni.


Viszont ha munkában egyedül lehetek és nem szól hozzám senki, akkor nem ég ki az "ember elviselő akkumulátorom" és akár programokat is tudnék vállalni szabadidőmben.

2022. márc. 10. 23:17
 9/11 anonim válasza:

Na halihó

Introvertált vagyok én is és én meg egy laborban vagyok egyedül egész éjszaka. Eléggé monoton de hát ebből van a valuta, ami fedezi a pszichiátriai kezelésemet.

2022. márc. 10. 23:48
 10/11 A kérdező kommentje:
Irodában dolgozok, számlákat csinálok stb, emailben kommunikálok a partnerekkel, igen álommeló nekem is de már néha sok, hogy nincs kivel beszélgetni, teljesen elszoktam a szóbeli kommunikációtól :D
2022. márc. 16. 10:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!