Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Valakinek lenne beszélgetni,...

Valakinek lenne beszélgetni, aki hasonlóan nincsen jól?

Figyelt kérdés

Nagyon rossz a lelki és mentális állapotom jelenleg, főleg az elmúlt fél évben, de a szorongás és a depresszió már évek óta tart sajnos.

Normális srácnak gondolom magam, mások meg nem mondanák rólam, hogy bármi bajom is lenne, de mégis szenvedek.

Lenne kedve valakinek esetleg beszélgetni? Fiú vagy lány teljesen mindegy.

Sajnos pár haveromon meg a családomon kívül senkivel nem beszélgetek.


19/F



2022. márc. 21. 17:32
 1/5 A kérdező kommentje:
Lenne kedve akart lenni a kérdésben, sikerült elrontani.
2022. márc. 21. 17:34
 2/5 anonim válasza:
Nekem lenne kedvem. 18/L
2022. márc. 21. 18:46
 3/5 anonim válasza:

Nekem lenne, de most mondom, nem úgy. Csak anonim módon.

L

2022. márc. 22. 18:32
 4/5 Beviz Elek válasza:

Ez a te korodban teljesen normális. Család, testvér, barátok, a csajokkal is kölcsönösen jól elszórakoztunk és nem lehet azt mondani hogy egyedül voltam, de mégis nagyon magányosnak éreztem magam. A 16-20/21 éves éves időszakomból származik a legtöbb élményem, a legtöbb sztorim, a legőrültebb dolgok, de közben ez volt a legmagányosabb korszakom is. Szerintem meg kell találd hogy valóban mire is vágysz, milyen is vagy, utána a helyére kerülnek a dolgok. Egy barátnő mindenképp jól jönne, de a magány legfőbb oka hogy magadat nem ismered.

Ez tök oké, mindenki másképp éli meg de valamilyen formában mindenki átesik ezen.

2022. márc. 22. 21:23
 5/5 anonim válasza:
Ha még aktuális írj. 24F
2022. máj. 4. 12:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!