Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Van itt Szegedről valaki, aki...

Van itt Szegedről valaki, aki egyedül van es barátkozni akar? Színházba, moziba, koncertre, kirándulni menni, vagy bármi. Nekem sajnos nincs kivel, nincs baráti társaságom. Egyedülálló vagyok, nincs gyerekem. 47/N

Figyelt kérdés

2022. ápr. 25. 20:22
 1/9 anonim válasza:
Én borsodi vagyok, falusi, nálad fiatalabb, de gyerekkorom óta érzem ezt az iszonyú magányt. Nincs kivel kimozdulnom, szólnom sem nagyon van kihez, tiszta szellemi nyomor itt az élet, viszont a költözés sem egyszerű. Volt, aki azt mondta, hogy járkáljak el egyedül, de azt kellemetlennek érzem, és nincs is kivel átélnem az élményeket, csak szorongást okoz az, hogy társaságban lévő emberek között egyedül kolbászolok. Remélem, találsz magadnak egy normális embert, városon talán valamivel egyszerűbb. Én már feladtam...
2022. ápr. 25. 20:28
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm 1-es. Én már tavaly kénytelen voltam egyedül nyaralni menni, meg fesztiválokra, színházba, mindenhova. Amúgy lehet, hogy életem végéig a négy fal között lennék. Van egy barátnőm, de vele nagyon ritkán találkozok, ő nem itt él, meg gyerekei vannak, így nem nagyon ér rá. Sajnos.
2022. ápr. 25. 21:03
 3/9 A kérdező kommentje:
1-es… amúgy nem olyan rossz egyedül lenni, mindig van valaki, akivel tudsz beszélgetni egy nyaralás során is. Én vagy egy nyugdíjas csoporthoz csatlakoztam, vagy a Városnéző kis vonat vezetőjével, meg az eladókkal beszélgettem, vagy a kajáldában a sráccal, aki csinálta az ételt. Ebből a szempontból az a jó, hogy ismeretlen emberekkel is lehet ismerkedni. Én is tartottam tőle, hogy Necc S lesz, de annyira nem volt az. Nyilván ha van egy barát, vagy barátnő, akkor úgy közösen lehet átélni az élményt, utána beszélgetni róla. Az nyilván sokkal jobb. De ha szeretnél menni és nincs kivel, akkor mindenképp menj el egyedül. Évek, évtizedek telhetnek el, hogy az ember lemond mindenről. Nem éri meg.
2022. ápr. 25. 21:05
 4/9 anonim válasza:

#3 Nem én vagyok az egyes, csak én is sok időt elpazaroltam a kattogással. Mostanában erőltetem meg magam, hogy egyedül is menjek és alakítsak ki barátságokat, vannak pozitív élmények.


Még mindig elején vagyok az útnak, de haladok. Ez az összegződ nagy lökést adott, mert most is agyaltam hogy ma menjek-e. Menni kell és próbálkozni, vagy nem lesz semmi.

2022. ápr. 29. 19:45
 5/9 A kérdező kommentje:
4-es. Nagyon jól tetted, mert tényleg sok élményt ad. j barátságok is kialakulhatnak. Az esélyt érdemes megadni magadnak. Ha nem próbálja meg az ember, akkor úgy jár, mint én, éveket ültem a 4 fal között a nagy semminek. Mióta meg nekiindultam, egy csomó szép helyre jutottam el és sok élményem lett.
2022. máj. 11. 11:29
 6/9 anonim válasza:

Szia!

Hasonló a helyzet, de nagyon fiatal vagyok hozzád képest és még fiú is, meg lúzer is. XD

Sugar Mommynak néznének, vagy az anyukámnak, engem meg hülyének, hogy az anyámmal járok moziba 23 évesen.


Szomorú. :(

2022. máj. 15. 20:11
 7/9 A kérdező kommentje:
6-os, van a face-n egy szegedi barátkozós csoport, nem társkereső. Csatlakozz oda. Vannak korodbeliek is. 🙂
2022. máj. 29. 01:17
 8/9 anonim válasza:
:O Nem tudtam, hogy van ilyen csoport.
2022. máj. 29. 01:21
 9/9 A kérdező kommentje:
8-as. Szerintem idén hozta létre egy hölgy, mert neki sincs társasága. Persze vannak akik bepróbálkoznak társkereséssel, de már egy színházba járó csoport is alakul.
2022. jún. 23. 22:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!