Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Hogyan találjak barátokat?

Hogyan találjak barátokat?

Figyelt kérdés

Már nagyon unalmas és nagyon rossz ahogy vagyok. Nem tudom eldönteni, hogy barátok nélkül vagyok, vagy pedig toxic barátságokban vagyok. Ami biztos, hogy egyedül érzem magam nagyon, sokszor már a semmin sirom el magam, szürkék a hétköznapjaim. Az osztálytársaim nem igazán azok a fajták, akikkel barátkozni lehet, máshova pedig nem járok. Ha menni akarok valahova senkinek sem tudok szólni, és ugyanígy vagyok, mikor bajom van, senkivel sem tudom megosztani. Nagyon rossz nézni, ahogy a velem egyidősek járnak szórakozni, találkozgatni és még sorolhatnám, én pedig itthon lemaradok mindenről. Ezen hogy tudnék változtatni? Hol találhatnék barátokat?

16/L

Nógrád megye



2022. máj. 1. 12:56
 1/5 anonim válasza:
Bárhol. Menj el valahova egyedül és beszélj emberekkel, vagy neten is beszélhetsz szimpatikus emberekkel, aztán ha megtalálod a megfelelőt, majd kialakul magától a barátság. Ezt erőltetni nem lehet és két fél kell hozzá, se több se kevesebb. Csak legyél nyitott és keresd emberek társaságát bárhol, beszélgess velük.
2022. máj. 1. 13:09
 2/5 anonim válasza:
Vagy esetleg akár online, akár élőben kimondottan olyan programot keress, ami érdekel. Biztos találsz ott hozzád hasonló, ismerkedni vágyó embereket. :)
2022. máj. 1. 13:16
 3/5 anonim válasza:
A barátságok alapját a közös érdeklődési kör alakítja ki, a megtartását pedig a hasonló intelligenciaszint és műveltségi szint eredményezi. Azt akarom ebből kihozni, hogy olyan helyekre járj, ahol hozzád hasonló érdeklődésű emberekkel találkozhatsz.Egy konkrét példa, én sokat foglalkozok politikával, ezért csatlakoztam egy helyi alapszervezetbe, ahol sok hasonló fiatallal találkoztam, és alakultak ki szorosabb baráti kapcsolataim. Ez egy példa, nem muszáj politika.. Lehet vallás, filmkultúra, sorozatok, zene, életpálya modell.. Rengeteg közös kapocs van, amit ki lehet aknázni. Az viszont fontos, hogy legyen önbizalmad, kisugárzásod, és nyiss mások felé. Szórakozóhelyek is lehetnek, akár egy jó kiindulópont.
2022. máj. 1. 15:25
 4/5 anonim válasza:

FACEBOOK csoport :

- IBFF

- BFF

2022. máj. 1. 21:07
 5/5 anonim válasza:

#3 Abban tudsz még segíteni, hogy a "megfelelő" korosztályt hogyan találja meg az ember?


Keresgéltem már én is zenés, filmes, művészeti és egyéb területeken, amik vonzanak, de általában sokkal idősebbek voltak (leginkább nyugdíjasok). Fesztiválok és bulik nem az én világom, ahol a 20-25 körüliekkel össze tudnék futni. És tudom hogy sokan szintén nem kedvelik, csak nem tudom hogy találkozhatnék velük.

2022. máj. 2. 06:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!