Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Lenne kedve valakinek beszélge...

Lenne kedve valakinek beszélgetni/ismerkedni?

Figyelt kérdés

2015 körül hozhattam létre ezt a profilt és gondoltam újból felnézek.


Amit érdemes tudni rólam:

-17 éves életkor

-Tudatos vagyok (ez egy rendkívül tág fogalom)

-Nagyon szeretem a tőzsdét, a közgazdaságtant, a politikát pedig nap-mint-nap követem.

-Vannak alapértékeim, viszont nyitott vagyok és érdeklődő.


Elég szánalmas próbálkozásnak tartom ezt a fajta ismerkedést, mivel a személyes interakciókat jóval többre tartom. Viszont most nagyjából csak erre van időm.

Aki szeretne egy jót, értelmeset beszélgetni, az nyugodtan írjon.

Akárhogyan is működik ez, vagy kell.


Fiú.



2022. máj. 17. 01:07
 1/6 anonim válasza:
Én a politikai szimpátiádra lennék kíváncsi:)
2022. máj. 17. 07:35
 2/6 anonim válasza:

10 évesen GYAKORIZTÁL ? o_O

Gyere fel DISCORDRA : dfghjdzgh#7160

2022. máj. 17. 10:12
 3/6 anonim válasza:
Ha Mi Hazánkos vagy beszélgethetünk :D Liberális csőcselékkel nem állok szóba
2022. máj. 17. 11:56
 4/6 A kérdező kommentje:

10 évesen volt a legnagyobb fun a gyakori, ekkor léptem be fokozatosan az internet világába.

A politikát követem, nem gyakorlom. Mindenekelőtt nem pártokat, hanem eszméket támogatok. Kell egy új politikai kultúra amiből a gyűlölet és az előítéletek kiválnak. Az utolsó remek példája ennek a jelenségnek.

2022. máj. 17. 14:20
 5/6 anonim válasza:
3-as vagyok, nem komolyan mondtam, a barátaim több, mint fele liberális gondolkodású, nagyon kevés jobboldali eszméket támogató van errefelé :D
2022. máj. 17. 17:12
 6/6 anonim válasza:
Mivel az általad említettek nagy része rám is igaz, szívesen beszélgetnék veled! 18/F
2022. máj. 17. 20:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!