Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » A férfiakkal miért csak...

A férfiakkal miért csak szexről lehet beszélni?

Figyelt kérdés
Akár hányszor próbálok meg ismerkedni mindig csak ilyen szexmaniasokat fogok ki vagy olyat aki kimondat után eltűnik.
2022. máj. 22. 16:57
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
Hol lehet normálisan ismerkedni?
2022. máj. 22. 16:59
 2/24 anonim válasza:
Mert csak szexet akarnak.
2022. máj. 22. 17:04
 3/24 anonim válasza:
Milyen korosztályra vonatkozóan szeretnél ismerkedni?
2022. máj. 22. 17:08
 4/24 anonim válasza:
Nekem 6 hónapba telt találni egy normális pasit, ne add fel! Addig meg el lehet szórakozni a többivel ;)
2022. máj. 22. 17:09
 5/24 anonim válasza:

Mindenki arról beszél, amiben érdekelt.

Ha te vélhetőleg ismerkedés céljából van fent egy ismerkedős oldalon, akkor nem biztos, hogy a kedvenc színed fogja érdekelni azt, akivel ott kommunikálsz.

Ezért olyan nehéz ismerkedni, mert egy idő után elfogy a téma, elsekélyesedik / vontatottá válik a beszélgetés, és sokszor emiatt abba is marad... :,D

2022. máj. 22. 17:25
 6/24 anonim válasza:

Nem csak és kizárólag a szexről.


Nekem a közeljövőben távozik külföldre hosszabb időre egy ismerősöm, aki "szexmániás" volt nagyon. Kezd megszakadni a kapcsolat.


Amúgy sok mindenben segített engem (lelkileg is, igyekezett a kedvemre tenni, viszonylag elfogadhatóan éreztem magam mellette.) Szükségem volt a támogatására, mert krízishelyzetben voltam.


De már kezdek kijutni abból a kilátástalannak tűnő helyzetből (éppen időben, mert a nagyon komoly segítsége nélkül kezdtem erősen kétségbeesni.)


Most "kifogtam" egy olyan régi-új ismerőst, akit egyetemesen érdekelnek a világ dolgai. Ma is és tegnap is találkoztunk. Tegnap felszínesen megemlítette, hogy voltak hölgyekkel kapcsolatai, de nem igazán részletezte az intim eseményeket.


Ma már egyáltalán szóba sem hozott ilyesmit.


Egy olyan 6 éves ismeretségem van, aki túlzottan visszafogott a testiséget illetően. Nem utal és nem célozgat senkire és semmire (legfeljebb nagyon-nagyon ritkán.) Nincsenek ilyen irányú megjegyzései, nagyon illedelmes és tisztelettudó.


Megint egy másik férfi ismerősöm pedig időnként "botrányosan" szókimondó tud lenni, de szerencsére velem kapcsolatban nem igazán tesz megjegyzéseket szinte egyáltalán - még egymás között sem.


Érzékeli, hogy nem vagyok nyitott ilyen témákra. Elvétve tud felbosszantani ilyen dologgal csak, de ez viszonylag ritka eset.


Többségében egyházi ismeretségeim vannak a testiség, illetve annak megélése nem igazán központi dolog.


Megint egy másik ismerősöm zárkózott ilyen szempontból erősen - még csak soha nem is utalt erre, hogy ilyen dolog "érdekelné". Ő is külföldre távozik a közeli napokban.

2022. máj. 22. 17:44
 7/24 anonim válasza:

Ez általánosítás!


Én szívesen beszélgetek bármiről, sőt, a szexről nem is szeretek randi előtt.

2022. máj. 22. 18:25
 8/24 anonim válasza:

Én is férfi vagyok, és beszélgetnék bármiről.


Beszéljünk mondjuk a szexről!

2022. máj. 22. 18:52
 9/24 anonim válasza:
Vázold fel, hogy miről szeretnél beszélni, és eskü rád írok.
2022. máj. 22. 19:04
 10/24 anonim válasza:
Mert a hüvelygombához nem értenek.
2022. máj. 22. 19:06
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!