Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Random találkozó?

Random találkozó?

Figyelt kérdés

Hirtelen ötletem támadt az imént, nem tudom honnan jött de ha már megszállt a Szentlélek (😂😂😂😂) megvalósítanám végülis bármi jó kisülhet belőle. Pláne hogy sosem csináltam ilyet így mégjobban felvillanyoz a dolog.

Szóval találkozó Budapesten (más is opció lehet) valamerre a hétvégén? Mozi vagy csak egy séta, esetleg beülni valahová inni valamit? Igazából a program bármi lehet. Hétköznapokon is jó lehetne részemről de ez esetben csak este 7 után érek rá a munkából kifolyólag.

Nemtől kortól függetlenül.

De minden bizonnyal lesz akit érdekel így leirom hogy 31 éves vagyok és kukim van 😂

Bízom benne hogy ez a kategória nem kihalt és nézi is valaki.

Várom a válaszokat ide vagy akár privátba, ahogy jól esik



2022. máj. 24. 18:07
1 2
 1/20 anonim válasza:
Az ötlet nem rossz.. csak így teljesen ismeretlenül nem tudom, hogy lenne-e közös témánk. Eü okok miatt alkoholt nem ihatok.. 26/F
2022. máj. 24. 18:22
 2/20 A kérdező kommentje:

Én nem akarok kötekedni távol álljon tőlem de nem ez a lényege végülis egy ilyen jellegű találkának hogy ismerkedjen az ember, meséljen magáról stb stb?

Aztán hogy elmondjam ez olyan távol áll tőlem.. Tiszta antiszoc vagyok, talán pont ezért is tetszik nekem maga az ötlet hogy kirugdossam magam a komfortzonámból

Ám nem mondtam hogy alkoholt kell inni :) ami jólesik, kinek mi.

2022. máj. 24. 18:31
 3/20 anonim válasza:
Én nem kétlem, hogy jószándék vezérel, de ez így még nekem is creepy-nek hat, pedig már 26 éves férfi vagyok.
2022. máj. 24. 18:32
 4/20 A kérdező kommentje:

Na mindegy ám.

Jobbulást:)

2022. máj. 24. 18:32
 5/20 A kérdező kommentje:
Ezt fordítsd nekem bocs már öreg vagyok 😃
2022. máj. 24. 18:33
 6/20 anonim válasza:
En benne lennek, de felek hogy egy sikatorban megkeselnel
2022. máj. 24. 18:35
 7/20 anonim válasza:
Azt értettem alatta, hogy nem hiszem, hogy így sok ember találkozna veled ismeretlenül, mert kicsit ijesztő. Nem tudni, ki vagy valójában. Mi van, ha szervkereskedő? Persze nem biztos, de az átlagban ilyenkor van egy egészséges gyanú. Bennem is. Idegenekkel sosem találkozom.
2022. máj. 24. 18:36
 8/20 A kérdező kommentje:

Meg tisztelő, köszi.

Ha már ilyen problémába akadsz akkor lehet menni olyan helyre ahol sokan vannak és a sikátort elkerüljük.

Pl randi a rendőrségen? 😂

Ám nem élek bűnöző életet.

Igazából reggel 7 től este 5 ig dolgozom aztán fél 7 mire hazaerek aztán kaja fürdés alvás.

S ez így mindennap.

Ezt a monotonitást cserélném inkább új emberek társaságára

2022. máj. 24. 18:41
 9/20 A kérdező kommentje:

Úgy vélem feleslegesen írtam ki.

Most lelomboztál. Pedig már leadták a rendelést😃

2022. máj. 24. 18:43
 10/20 A kérdező kommentje:

Egyébként lesz most a hétvégén jótékonysági futás tessék pl ez is lehetett volna egy opció. Csak mondom :P

Szép napot

Helló

2022. máj. 24. 18:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!