Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Valakinek kedve ismerkedni /...

Valakinek kedve ismerkedni / barátkozni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Úgy hozta az élet, hogy eltűntek mellőlem az aktív ismerőseim. Már egy jó ideje próbálok ezellen tenni, de érezhetően nehéz olyan emberekre találni, akiknek még van hely az életükben és hajlandóak is energiát belefektetni egy idegen ember megismerésébe. Tehát a célom főleg hozzám hasonló (motiváció, személyiség, érdeklődési kör, életkor) embereket találni / megismerni.


Húszas éveim közepén járok, műszaki területen dolgozom már jó pár éve. A szakmám magával hoz egy érdeklődési kört (szerintem ezt nem kell részleteznem), érdekelnek a tudományok, reál gondolkodású, materialistának mondanám magamat. Ambiciózus, életvidám, inkább introvertált, pörgős, őszinte, szókimondó (még sokszor mondják rám az érett gondolkodásút).

Szívesen mozdulok ki, túrázni/kirándulni, sétálgatni városban (új helyeken, amolyan „felfedezés”), szeretek vezetni, úszni, strandra járni, filmet nézni, szabadulószobába menni (és még sorolhatnám a sok „sablonos” dolgot).

Káros szenvedélyektől mentes. Egyedülálló férfi.

Jelenleg nem Budapesten élek, de gyakran megfordulok ott. Veszprém/Fejér/Pest/Komárom lenne az én vonzásköröm (ezeken belül nem gondolom, hogy távolság bárhová is eljutni).

(INTP-A… csak mert még nem vitatkozott eleget a gyakori népe, hogy van-e értelme ennek a tesztnek vagy sem :D).


Ha magadra ismertél és érzel bennne potenciált, akkor szívesen várom az üzeneted (az elején csak itt levelezi, a többi majd később adja magát).



2022. máj. 26. 00:35
 1/2 anonim válasza:
Szia, én egészen magamra ismertem. Ha van kedved írj, 20l.
2022. máj. 26. 09:27
 2/2 anonim válasza:
Szia, ha még akuális, nekem is írhatsz 24l
2022. jún. 1. 19:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!