Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Ismerkedni, barátkozni valaki?...

Ismerkedni, barátkozni valaki? 16F

Figyelt kérdés

Sziasztok, mivel a nyáron (remélhetően) sok szabadidőm lesz, szívesen ismernék meg új embereket. Magamról röviden:

Ősszel kezdem a 10. osztályt gimiben, szeretek biciklizni, sétálni, olvasni és filmezni. Ezeken kívül még sok mindent szeretnék kipróbálni is. Nem szeretek hosszútávon nagy tömegben lenni, vagy olyan emberek között akiket nem ismerek. Azt hiszem introvertált vagyok, de nem vagyok zárkózott. Szeretek időt tölteni a barátaimmal (legalábbis ezzel a kevéssel), beszélgetni néha komoly dolgokról.. Olyan embert keresek akivel jól ellehetek, sokat beszélnénk és tudnánk találkozni



2022. máj. 26. 19:00
 1/7 anonim válasza:
Bár nem vagyok szegedi, én szívesen beszélgetek Veled
2022. máj. 26. 19:07
 2/7 anonim válasza:
Nem vagyok szegedi, de egy két alkalommal össze futhatnank, hívásozhatunk, videó chatelhetünk, stb. 18/F
2022. máj. 26. 19:33
 3/7 anonim válasza:
Szegedi vagyok, ha szeretnél beszélhetünk
2022. máj. 26. 22:21
 4/7 anonim válasza:
Melyik suliba jársz?
2022. máj. 26. 22:36
 5/7 anonim válasza:
Nekem írhatsz, de csak ha nem vagy b*zi
2022. máj. 26. 23:44
 6/7 anonim válasza:
Nekem írhatsz, ha b*zi vagy, akkor is. ;)
2022. máj. 27. 17:03
 7/7 anonim válasza:
Nekem is lenne kedvem, bár nem vagyok Szegedi. 16l
2022. máj. 27. 20:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!