Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » 26/N keres egy fesztelen,...

26/N keres egy fesztelen, vidám havert, aki több is lehet?

Figyelt kérdés

Én vagyok az, 166cm, 55kg, vállig érő haj, áprilisban volt a szülinapom, szeretek olvasni, meg sétálni. Keresek jobbat, de addigis mekiben dolgozok. Elég lazán veszem.

Valakinek lenne kedve írni nekem? Ha igen, akkor légyszi elérhetőséget is írjatok, mert sokmindent nem enged még az oldal.

Kit keresek? Lehet, hogy épp téged! 22-30 között vagy, akkor már jók az esélyeid, de hiszek abban, hogy nagyobb korkülönbség is tud működni. Sőt, ha csak barátkozni szeretnél, akkor akár 60+ is lehetsz :)

Összességében nincsenek nagy elvárásaim, nem akarok kizárni senkit előre. Maximum ha nem működik, akkor elköszönünk egymástól. Viszont egy tisztességes, nem 3 mondatos bemutatkozást azért elvárok mégis. Kor, merre laksz, ha szeretnél képet is küldhetsz (de csak az arcodról), linket a facebookodról, instádról. Hobbi, munka vagy tanulmány, lenne-e kedved személyesen is találkozni, stb. Ennél többet irhatsz, kevesebbet inkább ne.

Most újraolvastam a kérdésem, és olyasvalaki is írhat, aki szomorkásabb, majd én felvidítom :D tényleg nem számít a pillanatnyi állapotod



2022. jún. 12. 20:10
1 2
 1/11 anonim válasza:

173cm ~90-95kg (hullámzik a kettő között), 29 éves férfi vagyok.

Rövid hajam van, februárban volt a szülinapom, nem nagyon szeretek olvasni, könyvet legalábbis régen olvastam (akkor is inkább szakmait, vagy pszichológiát, nem szépirodalmat). Tanulni szoktam leírásokból, de jobb szeretem a videós illusztrált anyagokat, miközben szóban magyaráznak (angolul, vagy magyarul). Otthon ülős típus vagyok, ritkán szeretek elmenni itthonról, de néha megesik azért :) munka miatt persze bemegyek, amikor kell, de ezen felül gondoltam.


Csak barátkozni szeretnék, nem vagyok semmi jó elrontója, de nem vagyok az a fajta aki minden csajt megdug. Szeretek jókat beszélgetni, már amikor az időm engedi. Mostanság elfoglaltabb vagyok.


Annyit írtam amennyit te magadról, talán még kicsit többet is. Bár azt a részt kihagytam én kit keresek.

Ha privátban leírod, hogy merre laksz, munkád, hobbid, találkoznál e stb, akkor szintén megosztom ezeket veled, ha jónak látom és akár beszélgethetünk más csatornán is.


Pillanatnyi állapotom nyugodt, vidám, mint általában.

2022. jún. 12. 20:19
 2/11 anonim válasza:
Én 32 vagyok, ha még az is belefér, beszélhetünk. :D
2022. jún. 12. 20:43
 3/11 anonim válasza:
Én egy 29 éves, budapesti férfi vagyok. Szívesen küldök elérhetőséget is. Privátban jobban bemutatom magam, ha érdekel.
2022. jún. 12. 20:55
 4/11 anonim válasza:

Szia.

Én 39 éves Veszprém megyei férfi vagyok. Szeretek olvasni, kertészkedni.

Jelenleg egy gyárban húzom az igát.

173 cm magas 74 kg vagyok. A többit majd személyesen ha úgy érzed, hogy esetleg megfelelek neked.

Te merre laksz? Hogyan tudod az embereket felvidítani?

2022. jún. 12. 21:21
 5/11 anonim válasza:

Kicsit sablonos a duma.

Dobj fel egy képet valahova és linkeld be ide, sokat segítene a fölöslegesen lefutott körök elkerülésében.

2022. jún. 12. 21:22
 6/11 anonim válasza:

Nekem szimpi vagy. :) Én egy negyvenes nős pasi vagyok, van egy cuki lányom. A házasságunk nyitott, szivesen beveszünk akár harmadiknak is, vagy talizhatunk kettesben. Válni nem akarunk, jól megvagyunk, de mindenkinek vannak saját utas játékai, szeretünk kipróbálni új dolgokat, új partnereket. 184cm, 80kg, barna haj, átlagosnál nagyobb intim méret.

Ha gondolod, írj! ;)

2022. jún. 12. 21:36
 7/11 anonim válasza:
Esetleg megy annyit le tudnál írni, hogy melyik városban laksz mert ez egy elég fontos szempont.
2022. jún. 12. 21:41
 8/11 anonim válasza:

7:

Amelyikben van meki!

2022. jún. 12. 22:15
 9/11 anonim válasza:
Engem csak akkor érdekelsz, ha szereted a fojtogatós, pofozós szexet. 28/F
2022. jún. 12. 23:37
 10/11 anonim válasza:
Helyileg merre keresel?
2022. jún. 13. 00:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!