Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Ha olyan barátokat szeretnék...

Ha olyan barátokat szeretnék találni, akik a környékemen laknak, akkor hogy érdemes ezt megvalósítanom?

Figyelt kérdés
Az iskola ahova járok tömegközlekedéssel kb. 1 órára van a házunktól így az ottani barátaim elég messze laknak tőlem. Vannak másik barátaim is, akiket online ismertem meg, de ők pedig az ország másik felében élnek. Ez így olyan rossz, hogy sokkal kevesebb programot tudok csak szervezni velük, mert mindenki nagyon messze van. Arra gondoltam, hogy ha a környéken keresnék közösségi helyeket, akkor nagyobb esélyem lenne olyan embereket találni, akik a közelben laknak. Szerintetek ez beválhat?

2022. jún. 19. 14:52
 1/4 anonim válasza:
Merre fele laksz? :)
2022. jún. 19. 14:54
 2/4 anonim válasza:
korod? F/l?
2022. jún. 19. 15:06
 3/4 A kérdező kommentje:

Igazából most tippek érdekelnének, hogy ilyenkor milyen helyeket érdemes keresni, vagy hogyan közelítsek mások felé.

Egy nagyobb városban lakom, lány vagyok.

2022. jún. 19. 15:32
 4/4 anonim válasza:
Valamiylen klub, sport? Darts klub, vagy amit szeretsz?
2022. jún. 21. 01:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!