Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Van két lány lakótársam, én...

Van két lány lakótársam, én vagyok egyedűl fiu, van esélyem náluk?

Figyelt kérdés
Az egyik mindig nėzz és mosolyog rám, de én nem merek kezdeményezni, mi van akkor ha csak azért csinálja, hogy beinduljak rá, azért hogy majd jót röhögjön a barátnőjével? Hogyan lehet kibirni igy csak én meg ők vagyunk és soha nm történik semmi? Huzzak el innen?
2022. jún. 22. 20:50
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
Mondjuk fogd vissza magad és tartsd a farkad a gatyádban.
2022. jún. 22. 20:55
 2/22 anonim válasza:
Kérdezd meg, lenne-e kedve egyszer elmenni sörözni, koncertre, akárhová. Vagy nyiss rá, amikor öltözik/fürdik, a reakciójából sok mindent meg fogsz tudni.
2022. jún. 22. 20:55
 3/22 anonim válasza:
Vagy csak alap azért,mert ilyen a természete,hogy kedves.Erre nem gondoltál?
2022. jún. 22. 21:01
 4/22 anonim válasza:
Legyél velük jó fej,és hívd el egyiket moziba vagy koncertre,egy kicsit kezdeményezz,és a többi jön magától,végül pedig megtudod hogy van e esélyed nála
2022. jún. 22. 21:04
 5/22 anonim válasza:
Bro,én nem haboznek,egyiket felfalnám este az biztos.
2022. jún. 22. 21:05
 6/22 anonim válasza:
#1: "Mondjuk fogd vissza magad és tartsd a farkad a gatyádban." Miért kell ilyen lekezelő és bunkó módon beszélni arról, akinek teljesen normális emberi érzései, vágyai vannak? Ja, hogy neked nincsenek, értem... Mindenkinek joga van ahhoz, hogy megpróbálja normálisan érvényesíteni az érdekeit, a kérdezőnek is joga van a neki tetsző lánynál tisztességes módon kezdeményezni.
2022. jún. 22. 21:12
 7/22 anonim válasza:
Előbb tanulj meg helyesen írni!
2022. jún. 22. 21:21
 8/22 anonim válasza:

Annyira szánalmasak ezek a kis fiúcskák, fűre-fára-tengerimalacra feláll, és egy lánynak még az otthonában sincs esélye arra, hogy ne zaklassa valami álló farkú kis maki. Máshol nem tudsz ismerkedni? Nincs több nő a világon? Elárulom, van.


"mi van akkor ha csak azért csinálja, hogy beinduljak rá, azért hogy majd jót röhögjön a barátnőjével?" - reméljük, mert pont ezt érdemled. Le merem fogadni, hogy kukkolni is szoktál, kis perverz.

2022. jún. 22. 21:47
 9/22 anonim válasza:
6-os neki nem egy lány tetszik,hanem mind kettő. Hiszen úgy van a kérdés hogy "van esélyem náluk)
2022. jún. 22. 21:53
 10/22 A kérdező kommentje:
Nem kukolom őket, és nm vagyok perverz. Az ajtót sem zárják kulcsra miközben alusznak,. Igen tetszik mindkettő de nem vagyok beteg! Miért kell mindig rosszra gondolni?
2022. jún. 22. 23:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!