Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Nők, lányok! Lenne kedvetek...

Nők, lányok! Lenne kedvetek ismerkedni egy sráccal?

Figyelt kérdés
Levelezés, vagy személyesen akár. Igazából intellektuális társat keresek.
2022. jún. 27. 22:26
A kérdező szavazást indított:
Igen, feltétel nélkül
Igen, de csak ha tudlak hurcolni mutogatni (ha jól nézel ki)
Nem, mert biztos csak dugni akarsz, ezért keresel nőt
Nem, mert férfi vagyok
Nem, mert nem árultál el magadról semmit publikusan egy anonim oldalon
Nem, mert csak szavazni jöttem
Egyéb
17 szavazat
 1/10 anonim válasza:
Ki a kedvenc fizikusod?
2022. jún. 27. 23:06
 2/10 A kérdező kommentje:
Newton, miért?
2022. jún. 27. 23:16
 3/10 anonim válasza:
Ha intellektuális társat keresel, gondoltam, ez jó szűrő oda-vissza a hozzászólásokban.
2022. jún. 27. 23:17
 4/10 A kérdező kommentje:

Ja oké. De a lexikális tudás messze nem minden. Sőt, az internet korában, ha valamire nem találom meg a választ, akkor az inkább ciki. Most egy ilyen random fizikus a történelemből dologra bárkit is lehetett volna írni.

Miért pont fizikust kérdeztél?

2022. jún. 27. 23:23
 5/10 anonim válasza:

Csakhogy nem a random volt a kérdés, hanem a kedvenc. Amiből lehet már következtetni arra, hogy milyen karakterek szimpatikusak, beszélgetésindító az ide-oda érvelés, hogy miért ő a kedvenc, stb.


Nagyobb a választék. Jobban népszerűsítik a fizikai kutatásokat, mint mondjuk a kvantumbiológiát.

2022. jún. 27. 23:29
 6/10 A kérdező kommentje:
És te a kérdés alapján célközönség vagy, vagy nemigazán, csak irkálunk itt? :)
2022. jún. 27. 23:58
 7/10 anonim válasza:
Egyelőre a felmérések zajlanak. Nem szeretek úgy ismerkedni, ha csak napok múlva derül ki, hogy nem tudunk egymással kezdeni semmit.
2022. jún. 28. 00:04
 8/10 A kérdező kommentje:

Nincs ezzel semmi gond, méregessünk nyugodtan, de azért egy igen vagy egy nem válasz jól jött volna a viszontméregetés tekintetében az előző kérdésemre.

De ha ez bizalmas adat, azt is el tudom fogadni :D

IT-val hogy állsz?

2022. jún. 28. 00:15
 9/10 anonim válasza:

Azt meg tudom erősíteni, hogy nőnemű vagyok, és hogy nem vagyok elrontója semmilyen intellektuális dolognak.


Úgy, hogy ötéves ismeretség után is képes vagyok meglepni az IT-s haveromat a káosszal és pusztítással, amit elő tudok idézni a számítógépemen. Ha öntudatra ébrednek a gépek, lesz hozzám pár keresetlen szavuk.

2022. jún. 28. 00:30
 10/10 A kérdező kommentje:

A pusztítás öncélúan nem biztos, hogy jó :D viszont ha becsomagoljuk, átkeretezzük, és azt mondjuk, hogy teret engedünk az újnak...

Neked van olyan téma amivel kapcsolatban szívesebben beszélgetsz más témák rovására is akár? És akkor megkérjük a témaegyenjogúsági kormánybiztosokat, hogy tekintsenek el. Jobbra vagy balra, kinek melyik a szimpatikusabb

2022. jún. 28. 18:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!