Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Magányosság és üresség, ki...

Magányosság és üresség, ki érez még így?

Figyelt kérdés

Introvertált embernek mondanám magamat, aki remekül elboldogul egyedül a világban, van egy stabil állásom és egy jövőképem az anyagiak terén, illetve barátaim is vannak, de mégis borzalmasan magányosnak érzem magamat, fizikai értelemben és a külvilág szemében mindenem megvan, de belül kong minden az ürességtől.


A legtöbb ember sajnos nem tud megérteni igazán, nem tudja elképzelni, hogy milyen háttérrel rendelkezem és honnan is jövök, emiatt nem is szoktam megnyílni másoknak, csak ritkán, akkor viszont túlzásba szoktam venni és pofára esek.


Szívesen beszélgetnék hasonló helyzetben lévő emberekkel, hátha találunk valami kiutat ebből a gödörből.



2022. jún. 30. 19:50
1 2 3
 1/28 anonim válasza:

Én, de folyton elhesegetem ezeket a gondolatokat. Amúgy ha nő lennél még szimpatikus is lennél. Amúgy nagy előny hogy az életed rendben van. Gondolj bele, ha még az is káoszban lenne, akkor milyen rossz érzés lenne abba visszasüllyedni ha rád törnek ezek a magányos érzések... Nekem is valami hasonló áll fenn, de a stabil hátterem fenn tud tartani. Így nem visel meg a dolog annyira. Gondolom nálad is hasonló állhat fenn.


29/F

2022. jún. 30. 19:57
 2/28 anonim válasza:

Nem tudom,ki vagy de az lejön,hogy értelmes és udvarias.

Ezért -is-rossz olvasni a magányodról.


Nagyjából hasonló szinten vagyok,de már beletörődtem ebbe a helyzetbe.a két barátom aki volt, mikor kapcsolata lett, onnantól magukkal foglalkoztak és akkor jönnek elő, ha gondjuk, bajuk van. Ezt pedig unom, mert ha ennyire tartanak csak érdemesnek,akkor ez nem is barátság.


Próbálom elfoglalni magam,de nem mindig megy....Innen, erről az oldalról pedig finoman szólva is nehéz ismerkedni,vagy akárcsak haverkodni is:(

2022. jún. 30. 20:06
 3/28 A kérdező kommentje:

Hasonló, céljaim is vannak az életben amikhez (sajnos) elég közel vagyok, aztán elfogynak.


Én nem merek/akarok másokkal is tervezni, inkább úgy vagyok vele, hogy majd egyedül felépítek mindent, csak sajnos ennek a magány az ára, ami talán még mindig jobb, mint a csalódások sorozata.

2022. jún. 30. 20:07
 4/28 anonim válasza:
Én is így érzem magamat, de a harmadik sör el szokta mulasztani.
2022. jún. 30. 21:09
 5/28 anonim válasza:
A magányosságot néha érzem, viszont az ürességet semmiképp. Nincs párom, amire néha vágynék, hogy összebújjunk, legyen kinek mutatnom az érzékeny énemet (na meg álszent lennék ha a szex se hiányozna :D), viszont szerencsére sok közeli barátom van, a családdal is jó kapcsolatban vagyok, így üresnek sosem vagyok üres
2022. jún. 30. 22:27
 6/28 anonim válasza:
Sajnos én is magányos vagyok egy Pesti meleg srác :"( :"( szo szerint senkim sincs 😢😢😢
2022. jún. 30. 22:48
 7/28 anonim válasza:

Ezt érzem én is.


25/F

2022. júl. 1. 18:24
 8/28 anonim válasza:
szintén jó állás, lakás, kocsi.. introvertált vagyok aki elvan egyedül de néha jó lenne társaság, baráti körben mindenkinél van gyerek már.
2022. júl. 2. 21:03
 9/28 anonim válasza:

En is ilyen vagyok


40 F

2022. júl. 7. 05:27
 10/28 anonim válasza:
Sziasztok "tesók". Én dettó uez. 9 éve egyedül, előtte 15 év élettársi kapcsolat. Utána néhány suta próbálkozás, de sajnos valami velem sem stimmelhet, mert csak agyhalott nőket vonzottam be, aztán elengedtem a kérdést. 50 vagyok, de teljesen egy huszas-harmincas pasi életstílusában élek. Jól fizető munka, két autó, ingatlantulajdon, hitelmentesség, csak ez a fránya párkapcsolati dolog nem akar összejönni évek óta. aztán, ahogy mondják, "ha az élet megkínál citrommal, csinálj belőle limonádét". Szóval az életem a korlátlan szabadság és autonómia jegyében telik. Nem is igazán viselném, hogy egy nő 0-24 itt sertepertéljen, meg dirigáljon, meg a holmimhoz nyúljon. Sokan kérdezik, hogy ki főz, mos, takarít? Hát mondom én. És el is vagyok az önellátó életvitellel. Ugyanakkor sokszor vagyok demotivált. Pl: van egy igazi csodaautóm. Szeretek beleülni és menni vele, de sokszor van, hogy tökegyedül nincs kedvem az egészhez, inkább maradok a valagamon. Olyankor jó lenne valakivel megosztani az élményt. Vagy ér valami tapasztalat, élmény és nincs kit felhívnom, vagy nincs kinek küldeni egy fotót, hogy "Idenézz! Mit láttam.". Ünnepek táján szar, anno imádtam a páromnak (párjaimnak, mivel több párkapcsolat is volt) ajándékokat vásárolni, meglepni őket, vagy vacsorameghívással, vagy egy parfümmel, akármivel. No ez kimarad, ahogy reggel is csak magamnak főzöm a kávét. Pedig még bennem élnek azok, a 2013 előtti reggelek, amikor arra ébredek, hogy a párom megbökdös, hogy "Csinálnál egy kis kávét?". SZóval ambivalens és "skizofrén" a helyzet. Nagyon hiányzik a párkapcsolat, de a drámák, hisztik, a bizalmatlanság, a játszmák peg nagyon nem.
2022. júl. 7. 06:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!