Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Hol érdemes olvasó társakat...

Hol érdemes olvasó társakat keresni?

Figyelt kérdés
Ugyan a barátnőim imádnak olvasni akárcsak én, nagyon ritkán tudjuk összeegyeztetni, hogy összeüljünk és olvassunk, írogassunk, hasonlók. Nekem már őszintén mindegy lenne, hogy fizikailag össze tudunk e ülni vagy sem, csak jó lenne találni olvasó társa(ka)t. Tudtok olyan helyet/oldalt ahol van lehetőség ilyesfajta ismerkedésre?

2022. júl. 2. 23:03
 1/4 anonim válasza:

Érdekesnek találtam a kérdésed. Ez hogyan tudna működni, mi az elképzelésed?


29/F

2022. júl. 2. 23:07
 2/4 MelanieAnneWright válasza:

Én ismerek egy oldalt, ahol könyveket lehet írni és más által írt, nem hivatalos könyveket olvasni. Nekem is vannak ott barátaim akikkel bár nem szoktam találkozni de jó velük beszélni vagy a könyvüket olvasni. Amúgy megbízható az oldal, több ezren használják.

Wattpad.com

2022. júl. 3. 08:30
 3/4 A kérdező kommentje:

Szerintem kicsit félreértették a kérdést. Olyan helyet ismerek ahol lehet írni, használom is rendszeresen, inkább olyat szeretnék, ami a hasonló érdeklődésű embereket segít összehozni. Felőlem az akár egy facebook oldal is lehet, ha főképp ezzel foglalkozik.


Az első üzenetre pedig: kicsit olyan mint egy könyv klub, de nem mindenki ugyan azt olvassa. Egyszerűen ott lenne egy társaság, aki meg tudja beszélni mit olvasott, milyen volt, tudnánk könyvet ajánlani egymásnak, stb...


A kérdés az, hogy a ti tapasztalataitok alapján, hol lehet ilyen társaságot összehozni.

2022. júl. 3. 09:07
 4/4 anonim válasza:
Discordon van egy csoportja a Merengőnek, ami egy magyar fanfiction oldal, ott elég sok hasonló érdeklődésű ember van, de nem pont arról szól a csoport, hogy ki milyen könyvet ajánl. Viszont simán lehet arról is beszélgetni, meg vannak szójátékok, stb.
2022. júl. 3. 09:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!