Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Van valaki aki barátkozna egy...

Lilababzsak kérdése:

Van valaki aki barátkozna egy zenefanatikus lánnyal?

Figyelt kérdés

Szivesen ismerkednék olyan emberekkel akiknek hasonló a zenei ízlése, mert a zene nagyon fontos az életemben és jó lenne mással is beszélgetni erről:)


Kedvencem a Red Hot Chili Peppers, de sok más funk rock, alternatív rock és indie zenét szeretek. Magyarok közül a kedvencem a Carson coma, Vad fruttik és Csnk:)


17/L



2022. júl. 4. 01:41
 1/7 anonim válasza:
A Chili koncerten voltam legutóbb, de inkább csak kísérőként, engem annyira nem tudott sajnos elkapni élőben sem 😕 Viszont a Vad Fruttikat és még 1-2 magyar alterbandát szeretek 🙂
2022. júl. 4. 01:55
 2/7 anonim válasza:
Barátkoznék zenefanatikus lánnyal, csak az a baj, hogy nagyon eltérőek vagyunk egymástól, te pedig szeretnéd, hogy ez legyen a fő beszédtéma.
2022. júl. 4. 02:09
 3/7 anonim válasza:
A zenefanatikusba az is beletartozik, ha valaki zenél, vagy ebben közreműködik? Amúgy ott voltam a néhány évvel ezelőtti Red Hot Chili Peppersen, nem sokkal később a Nickelbacken. A mostani Peppersre már nem volt jegy mire eljutott hozzám a híre (üzérektől meg nem veszek kétes jegyet, nem támogatom a bizniszük). Barátkozhatunk, ha gondolod.
2022. júl. 4. 08:10
 4/7 anonim válasza:

Zenélsz is, vagy csak hallgatni szereted?

Mert nekem a "zenefanatikus" (elég csúnya szó, miért nem lehet csak kedvelő?) azt mondaná, hogy te magad is több hangszeren játszol, kottázol, kiterjedt zenei (klasszikus is) ismereteid vannak, énekelsz, akár még komponálsz is...

Minden ismerősöm, aki tényleg "zenefanatikus" a fentiekhez mind ért.


Te, a leírásod szerint, szeretsz 4-5 bandát, akiket hallgatsz, és ennyi.

2022. júl. 4. 08:24
 5/7 A kérdező kommentje:

Kedves 4es válaszoló, bocsi hogy így fogalmaztam, ez a szó jutott eszembe. nem gondoltam, hogy valakinek ez ekkora jelentőségű lesz. Úgy értem, hogy nagyon szeretek egyes bandákat.

Ezeken kívül sok mást is hallgatok, de nem írtam le mindet.


Azon kívül, hogy zenei tagozatú általánosba jártam és pár évig zongoráztam, tényleg nem zenélek.

2022. júl. 4. 15:33
 6/7 anonim válasza:

Kérdező, elkezdtem veled levelezni anime és zene témában, aztán eltűntél. Nem tudom, miért, és te magad mondtad, nincs életkori határ a levelezésben. Utoljára jún 22-én írtál nekem, azóta én itt kétszer is neked, valamint email-t is írtam -2x is elküldtem email-em-, arra se reagálsz jún 22 óta.


Ahogy érzed, csak valami jelzés korrekt volna részedről, hogy miért gondoltad meg magad.

2022. júl. 4. 18:12
 7/7 anonim válasza:
Melyik a kedvenc RHCP albumod? :)
2022. júl. 5. 11:02

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!