Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » 20-24 közti nők budapest és...

20-24 közti nők budapest és környékén, lenne kedvetek barátkozni?

Figyelt kérdés

Csak barátság érdekelne, van párom.


Sajnos elég rosszul megy nekem az új emberekkel ismerkedés és szeretnék valahogy új barátokra lelni. Főleg nőkkel jövök ki jól, férfiakkal valahogy soha nem sikerült.


23 éves férfi vagyok. Hobbi szinten 3D nyomtatok, érméket gyűjtök és kirándulok,fotózom.


Szeretem a nem átlag embereket és fontos,hogy a másik fél megbízható legyen aki nem csak random lelép ha neki épp olyanja van, és csak érdekbarátságokat tart fent.



2022. júl. 31. 19:26
 1/7 anonim válasza:
És mi van ha beleszeretsz?
2022. júl. 31. 20:02
 2/7 A kérdező kommentje:

Na ilyen sose történt még. Mikor 6 évig szingli voltam se volt ilyen.


Eddig ha valakivel csak barátkozás volt a célom nem történt olyan, hogy többet érezzek iránta, sőt, eddigi lánybarátokkal se volt ilyen, pedig van akivel évekig legjobb barátok voltunk.


De a párom ilyen szempontból mindennél fontosabb, mert benne találtam meg azt, amit eddig senkibe. Vele sikerült a gátlásokat feloldani, ő az aki nem ítélte el azonnal a régen velem történt negatív dolgokat se/nézett miatta azonnal rossznak(előző kapcsolatomban bántalmazott az akkori párom, és ennek voltak elég erős negatív dolgai amit oldani sikerült)

2022. júl. 31. 20:09
 3/7 anonim válasza:
Pech. Nem vagyok Budapest környéki
2022. aug. 1. 10:53
 4/7 anonim válasza:
Írhatsz:)
2022. aug. 2. 21:38
 5/7 anonim válasza:

Ez tökre szuper, én támogatom. :)


Ha gondolod, írj nyugodtan. :)

Nekem a lányokkal vannak rossz tapasztalataim, mint barátok. Aki meg kedves, az teherbeesett és elfoglalt lett :D...

2022. aug. 4. 13:22
 6/7 anonim válasza:
Nem vagyok pesti de ha gondolod írj
2022. aug. 15. 14:56
 7/7 anonim válasza:
Kár, hogy egy hónapos ez a kérdés. Pedig lenne kedvem barátkozni. 😕
2022. aug. 31. 14:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!