Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Hol szerezhetnék barátokat?

Hol szerezhetnék barátokat?

Figyelt kérdés

Sajnos amióta dolgozom, teljesen leépült a baráti köröm. Bátran mondhatom, hogy nincs egy sem.


Élőben több okból nem megy: nem vagyok se az a bulizós, se az a kezdeményező típus. Olyan testidegen nekem elmenni rendezvényekre és ott ismerkedni.


Próbálkoztam már itt is, de néhány levélváltás után elhal a beszélgetés.


Hasonló felfogású, érdeklődési körű csoportokban is próbálkoztam, de eltűnök a tömegben. Kész csoda, ha találni 1-2 ezres csoportokat, de már ott se igazán tudok kitűnni, az meg, hogy random ráírjak ott valakire, szintén nem életszerű, legalábbis nekem fura lenne elsőre.


Van erre valami specifikusabb platform? Bocsi, ha túl körülményes vagyok, ilyen a személyiségem. Higyjétek el, hogy ami nektek természetes, az nekem bonyolult, túlizgulós, stresszes-szorongós szituáció.



2022. aug. 1. 20:49
 1/7 anonim válasza:
Nincs, ha nem kezdeményezel, nem fog menni.
2022. aug. 1. 20:52
 2/7 anonim válasza:
Ugyanez a gondom.
2022. aug. 1. 21:13
 3/7 anonim válasza:
Hasonló gondom van
2022. aug. 1. 21:49
 4/7 anonim válasza:

Hány éves vagy, hova valósi és milyen nemű?

Mik tartoznak az érdeklődési köreidbe?

2022. aug. 2. 10:10
 5/7 A kérdező kommentje:

30 vagyok, férfi.


Szeretem a könyveket, filmeket, sorozatokat. Fogyasztani és beszélgetni róluk egyaránt, teóriákat gyártani, agyalni.


Kedvelem a természettudományokat, sokat olvasgatok róla, szívesen beszélgetek erről is.


Határozott politikai álláspontokat képviselek, de erről kevésbé szeretnék beszélgetni, mivel manapság mindenki túlérzékeny a témára és rögtön kardot ránt ha valaki más véleményt formál.


Ha van szabadidőm akkor vagy gyalog vagy biciklis túrákat tervezek magamnak, általában erdőbe, szeretek elvonulni, de legalább ennyire szeretek városnézni is, új dolgokat tapasztalni, felfedezni.


Amiket szívesen csinálnék, de sajna nincs hozzá partnerem: via ferrata, különböző eventek, pl csillagászati, fallabda vagy tenisz, közös túra, mozi, ilyesmik.


Komárom - Esztergom megyei vagyok egyébként.

2022. aug. 2. 16:52
 6/7 anonim válasza:

Kár, hogy nem vagy pest megyei,mert hasonló értelmes, kirándulós,beszélgetős barátnak örülnék én is.

Szinte lehetetlen már barátkozni,bármely platformon...

2022. aug. 4. 11:58
 7/7 anonim válasza:
Edeske. Pest megye es komarom kb 30 p tavolsag is lehet. Lásd Nagybörzsony- Esztergom
2022. aug. 31. 21:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!