Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Szeretnék valami internetes...

Szeretnék valami internetes legjobb barátot/barátnőt valaki esetleg?

Figyelt kérdés

Szeretem az animéket, szoktam gamelni, imádok zenét hallgatni, sorozatozni, filmezni jó lenne ha valaki ebben a körben mozog

Nem párt keresek! Azok kíméljenek

Jaa és 21 vagyok és csaj



2022. aug. 2. 22:07
1 2
 1/11 anonim válasza:

Szia


Mivel szoktal jatszani? :D ha gondolod irhatsz!:D

2022. aug. 2. 22:38
 2/11 anonim válasza:
Szia, hasonló korú és hasonló érdeklődési körű lány vagyok. Írj ha gondolod :)
2022. aug. 2. 22:53
 3/11 anonim válasza:

Írj ha gondolod

20/L

2022. aug. 2. 23:51
 4/11 anonim válasza:

Hát izé ez veszélyes mert szingli vagyok.

23/f

2022. aug. 3. 00:33
 5/11 A kérdező kommentje:

Én nem vagyok sz

ingli , többségében általában LOL, Wow, Apex és Fortniteozok de

2022. aug. 3. 01:24
 6/11 A kérdező kommentje:
Bármi mással szívesen játszok
2022. aug. 3. 01:24
 7/11 anonim válasza:
Tudod kérdező, a saját hűségemért tudok felelősséget vállalni, viszont máséra nem vigyázhatok :c
2022. aug. 3. 01:56
 8/11 anonim válasza:

de jó is lenne egy öribari, kár h van párod

szemetes nem akarok lenni

2022. aug. 3. 02:31
 9/11 anonim válasza:
8. Nem akarsz szemetes se lenni, majd végül bevonzol valakit aki még nálad is elesettebb csaj téren, aztán még tőled várja el hogy kapcsolatot hozz össze neki, aki majd elkezdi mondogatni neked, hogy beleírja a végrendeltébe, hogy azért öli meg magát mert csajt ígértél neki, de nem lett csaja. Hidd el, hálás az a lelki szemetes feladat is, legalábbis jobb mint, hogy valami öngyilkos barom csináljon neked egy kis ügyet azzal, hogy téged hibáztat a végén, mert már csak te nem mondtál le róla.
2022. aug. 3. 02:40
 10/11 anonim válasza:

azok gondolják rosszul, akik szerint probléma, ha a másiknak van valakije...:D arra senki nem gondol, hogy kellemetlenebb, ha lesz. az ilyen ellentétes nemű barátságoknak ott lesz vége, mert azelőtt kialakult egy sokkal közelebbi baráti kapcsolat, ami értelemszerűen fenntarthatatlan lesz, "visszábbvenni" meg nem szokott menni.


de ha eleve úgy ismered meg, hogy tudod, mik a határok, plusz a másik fél párja is tudható, hogyan áll a dolgokhoz, sokkal egyszerűbb...csak hát igen, itt általában a barátot kereső lányokra olyanok próbálnak lecsapni, akik azt hiszik, hogy egyszerűbb dolguk lesz velük összejönni, mert szegénynek még csak barátai sincsenek és teljesen elesettnek tűnik :D

2022. aug. 3. 07:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!