Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Rock-Metál kedvelő lányok!...

Rock-Metál kedvelő lányok! Volna kedve valakinek barátkozni?

Figyelt kérdés

A 30-as éveim elején lévő nő vagyok.

Vannak ugyan barátaim (igaz, nem sok), de a zenei ízlés valahogy sosem közös. Így hosszabb autóúton csak a beszélgetés marad. Közös bulizás sincs. :/


Alapjában véve introvertáltnak mondanám magam.

Szeretem a spontán dolgokat. Kirándulni, kutyázni (minden állatot szeretek, barkácsolni, strandra járni. Olvasni.

Nem vagyok egy nőies megjelenésű nő. Hétvégén már igen, ha úgy van.


Olyan valakit keresek, aki nem sértődős, lehet spontán dolgokat csinálni, vagy csak borozni pl.

És akkor is ott tudnánk folytatni a dolgokat ahol abbahagytuk, ha a munka miatt netán hetekig nem találkozunk.


Helyileg Bp



2022. aug. 4. 11:30
 1/10 anonim válasza:

Szia!

Nem Bp, de ha többnyire online haverkodás is jó neked, írj.

2022. aug. 4. 11:57
 2/10 anonim válasza:
Miket hallgatsz? 😀
2022. aug. 4. 15:24
 3/10 anonim válasza:
Csak kíváncsiságból kérdezem, hogy azt, hogy érted, hogy nem vagy egy nőies megjelenésű nő?? Miben szokott ez megnyilvánulni? Öltözködés például??
2022. aug. 4. 23:05
 4/10 A kérdező kommentje:

Szeretem a keményebb metált.:

Korn, mudvayne, slipknot, electric kallboy, maximum the hormon, chwlsea gren

Meg glam rockot.:

Steel panther, twisted sister


A hétvégét kivéve, egész héten munkás ruhában vagyok.

2022. aug. 5. 07:48
 5/10 anonim válasza:
És mit dolgozol, milyen az a munkásruha?? 😀
2022. aug. 5. 09:28
 6/10 anonim válasza:

Nekem ez fura amikor valaki zenei ízlés alapján keres barátokat. Én pl. Epicat, Nightwisht, Powerwolf és hasonlókat hallgatok viszont ez szerintem egyáltalán nem befolyásolja a személyiségemet.

Sőt én csak munka mellett hallgatok egyáltalán zenét. Se koncertek nem érdekelnek, se az hogy zenéről beszélhessek (mondom így hogy magam is játszok hangszeren).


Mégis mit befolyásol/miben lényeges a zenei ízlés?

2022. aug. 5. 10:06
 7/10 A kérdező kommentje:

Leírtam fentebb. Pl.: egy hosszú autó út. Hogy legyen kivel néha elmenni ugyanabba a buliba.


És attól hogy te nem szeretsz a zenéről beszélni, még nem Jelenti hogy más sem.


Igen, nem befolyásolja a zenei ízlés a személyiségünket. De menj már el egy kerti partira ahol, az egyik Rammsteint hallgat, a másik meg Bódi Gusztit, vagy mittudomén milyen raapet ami lehoz az életről.

2022. aug. 8. 11:06
 8/10 A kérdező kommentje:
A leírásban az is benne van miket szeretek még csinálni. Szóval értelmezd amit olvasol!
2022. aug. 8. 11:07
 9/10 anonim válasza:
Értelmeztem a kérdést és arra kérdeztem rá. Egy kerti partin pedig beszélgetés legyen ne zene.
2022. aug. 8. 22:52
 10/10 A kérdező kommentje:
Na látod, pont ez a lényeg, nem egymást keressük.
2022. aug. 12. 12:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!