Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Lenne valakinek kedve ismerked...

Lenne valakinek kedve ismerkedni Csongrád megyéből?

Figyelt kérdés
F/21

2022. aug. 5. 13:23
 1/6 anonim válasza:
Nem mert ott nagyon alacsony az átlagkereset meg iszonyatosan vidék én tuti nem randiznék egy vidékivel mert visszafogná a hatalmas fővárosi stílusomat de nem is vesztegetem az időmet megyek is a plázába a metróval ami Csongrád megyében nem is létezik >,,<
2022. aug. 5. 14:39
 2/6 anonim válasza:
elso te felszallsz arra a koszos budos metrora? proli
2022. aug. 5. 15:46
 3/6 anonim válasza:
:) nálunk Tram-train van, jobb mint a metró fővárosikám.
2022. aug. 5. 16:10
 4/6 anonim válasza:

#3 Akkor igyekezz a tram-trainnel a külföldi hűtőházba 12-16 órázni mert sosem lesz saját lakásod (amivel én már rendelkezek a fővárosban hitel nélkül mert megtehetem) - jahh igaz így sem lesz soha xD


#2 persze hogy felszállok én elit fővárosi hölgyként elvárom hogy engem professzionális, kvalifikált sofőrök szállítsanak az egyik pontból a másikba, nem fogok lealacsonyodni olyan szintre hogy nekem kelljen vezetni járművet és nekem kelljen koncentrálni valamint a szabályokat betartani szóval sorry de inkább metrózok mint hogy elsőbbséget adjak másoknak

2022. aug. 5. 22:13
 5/6 anonim válasza:

Lakásom biztos nem, mert 150nm² kertes házam van ,hitel nélkül. :)

Amúgy kedves kishölgy szerintem már lealacsonyodtál egy bizonyos proli szintre;)

2022. aug. 6. 09:23
 6/6 anonim válasza:
Csóró kérdezö, jól széttrollkodtátok a kérdését.
2022. aug. 6. 19:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!