Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Nem szeretne valaki barátkozni...

Nem szeretne valaki barátkozni Borsod, Hajdu-Bihar vagy leginkább Eger környékéről és Heves megyéből?

Figyelt kérdés

Azért volna az utóbbi a legelőnyösebb mert kisgyerekként ott laktam. És jövőre oda megyek valszeg továbbtanulni. Egyrészt kéne valami ismeretség már így előre, másrészt az a továbbtanulás még sajnos egyébként is messzi van. És a legnagyobb gáz az az, hogy sajnos eléggé rossz helyzetben vagyok, még pedig pontosan azért mert fáj az, hogy annak idején elköltöztünk Egerből ebbe a rossz putriban ahol élek jelenleg. Itt nem, hogy nincs semmi de nagyon sok ember át vette a többségnek a viselkedési stílusát. Bár szerencsére elég közel van Eger, de akkor is.

És sajnos lány barátaim és ismerőseim sem nagyon vannak akikkel normálisan, értelmesen eltudnék beszélgetni. És természetesen már egy barátnő is jó lenne. Mivel 5 éve volt egy két hónapos inkább kavarásnak nevezhető valamim. Tehát lényegében azt szeretném, hogyha végre olyan barátot találnék aki olyan társaságban van ahol van több lány is. És ha nem is lenne esélyem egyiküknél sem, akkor is legalább lennének lány barátaim.

Sajnos egyedül hiába próbálkozok sem interneten, sem élőben nem tudok lányokat megismerni. Ehhez ismeretség kell!

Ezen kívül is adnám ha találnék olyan társaságot akikkel ki tudnék járni a városba beszélgetni, gangelni, iszogatni, illetve bulizni.

Természetesen hajlandó vagyok barátkozni fiúval, lánnyal is. Lehetőleg nálam fiatalabb vagy velem nagyjából egyidős személyekkel. De pár évvel idősebb emberekkel is barátkozhatok pláne akkor ha olyan társaság tagjai ahol vegyes korban vannak az emberek.

Régen én is olyan társaságba volt itt ebbe a putriba, amiben voltak 25-27 évesek és voltak 14 évesek is. 😀

Ami szomorú, hogy a nagyrészük már nem itt lakik.

19/F



2022. aug. 5. 20:13
 1/2 anonim válasza:

Én szeretnék barátkozni. Borsod megyei vagyok. Ha szeretnél beszélni, akkor írj.

21/L

2022. aug. 6. 21:11
 2/2 anonim válasza:

LOL, miért lennék roma azért, mert Borsodban élek?

Képzeld, nem csak romák élnek itt, én is magyar vagyok.

2022. aug. 6. 21:49

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!