Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Van itt olyan LMBTQ tag, aki...

Van itt olyan LMBTQ tag, aki később változtatott azon,hogy kihez vonzódik?

Figyelt kérdés

Én például 20 éves koromig azt hittem, leszbikus vagyok, csak barátnőim voltak. Sokat csalódtam,ismerjük milyen a többség,mindenki kavar mindenkivel. Nekem ettől a mentalitástól hánynom kellett. Egy ideig szingli voltam inkább, aztán össze jöttem egy pasival,azóta is vele vagyok, és már egyáltalán nem vonzódom a nőkhöz.

Járt már így más is?



2022. aug. 6. 03:33
1 2
 11/16 anonim válasza:
Ha te így átmentél heteróba vagy mi akkor nálam meg simán lehet fordítva. Mindig a férfiak jöttek be, de egyszer találkoztam egy lánnyal, soha életemben nem éreztem azt az érzést, se előtte, és utána se :)) Most tényleg nem mindegy neked, hogy ki kibe szeret bele?
2022. aug. 6. 08:00
 12/16 A kérdező kommentje:
Csak kíváncsi voltam mások tapasztalataira, hogy ne lenne mindegy ki kit szeret? Úgy nézek én ki,mint aki ellene van? Ezen az oldalon tényleg mindenbe bele kell kötni,már egy egyszerű kérdést sem lehet normálisan feltenni?
2022. aug. 6. 08:07
 13/16 anonim válasza:

"Ezen az oldalon tényleg mindenbe bele kell kötni?"


Persze, simán.


Ma eszembe jutott a kérdésed, mert láttam a boltban két nagyon helyes fiatal fiút, szép hosszú hajjal, magasak, vékonyak voltak, és azt gondoltam, milyen kár, h nincs bennem heteró hajlam, mert akkor az ilyen fiúcskákkal rögtön kikezdenék.

2022. aug. 6. 22:29
 14/16 anonim válasza:
hát én tudatosan nem változtattam semmin, kicsit mindig is fura voltam, aztán 14 évesen tudatosult bennem hogy szeretem a lányokat és akkor biszexuálisnak gondoltam magam, aztán 16 évesen rájöttem arra, hogy leszbikus vagyok. most 22 éves vagyok, a férfiakhoz most se vonzódom, egy ideje szingli vagyok és én tök jól elvagyok így, számomra a leszbikusság csak egy identitásjelölő a sok közül. a szakmám, a vallásom, a hivatástudatom sokkal inkább előtérbe van, de mindegyik integratív viszonyban van a szexualitásommal. C:
2022. aug. 8. 16:11
 15/16 anonim válasza:

Szerintem is az lehet a válasz, hogy biszexuális vagy, ám most csak és kizárólag a férfiak vonzanak, ez lehet később változik majd, de lehet, hogy nem.

Én például nem is szeretem ezeket a kategóriákat, csak sajnos ebben a sekélyes világban mindenképp kellenek. Szerintem mindenki azt szeret, akit akar és teljesen mindegy, hogy milyen szexuális irányultsága van.

2022. aug. 10. 14:48
 16/16 anonim válasza:

Ki tudja. Lehet, hogy bisexuális vagy. Sokan vannak úgy vele, hogy több érdeklődést mutatnak az egyik nemhez és nem veszik le róluk a szemüket, de a sok csalódás után inkább a másik nemhez menekülnek. 1. Te például valószínűleg azok közé tartozol, akik azt hitték, hogy csak leszbikusok, de közben felfedezted azt, hogy a fiúkhoz is vonzódsz. Ez valószínűleg azt jelenti, hogy bi vagy pán lehetsz. A csalódások miatt meg nem szeretnél a lányokhoz romantikus formában viszonyulni. Viszont attól még nem fog elmúlni az, hogy tudsz vonzódni a lányokhoz.

2. Az is lehet, hogy még nem tudtad azelőtt, hogy mi is vagy. Fiatalon sokan vannak így. Próbálják megtalálni magukat és nem tudják, hogy mit akarnak. Van akik tudják, van akik azt hiszik, hogy tudják és vannak akik nem tudják. Te lehet, hogy a második vagy. Fiatal korban változunk a legtöbbet. Én például mikor fiatal voltam, akkor azt hittem, hogy pánsexuális vagyok, de ahogy telt az idő egyre jobban éreztem, hogy nem illik rám, nem érzem jól magam egyáltalán és végül kiderítettem, hogy aszexuális vagyok. Most boldog vagyok így. Emellett meg biromantikus vagyok úgyhogy egy kicsit igazam volt fiatalként.

2022. aug. 10. 16:00
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!