Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Hogyan barátkoztok manapság?

Hogyan barátkoztok manapság?

Figyelt kérdés
A régi barátok valahogy mind elkoptak. Nagyon sokan külföldre mentek, a többiek pedig már családot alapítottak. Pici gyerek mellett nem nagyon van idejük programokat csinálni. Én meg tökre egyedül érzem magam. Oké, hogy messengeren tartjuk a kapcsolatot, de tök jó lenne hétvégente elmenni moziba, vagy akár kirándulni, csavarogni valamerre, esetleg összeülni sütögetni. Van más is ilyen cipőben? 28L

2022. aug. 7. 17:37
1 2
 1/18 anonim válasza:

Azt vettem észre hogy az emberek mostanában egyre nyitottabbak, lehet ha esetleg elmész egy szórakozóhelyre, vagy esetleg ha érdekel valami akkor egy olyan témájú eseményre, elég sok "barátot" találhatsz. Aztán hogy ebből lesz valami vagy sem azt még magam se tudom.


Ennyi idősen az emberek vagy beletörődnek, hogy a barátaik hanyagolják őket, vagy van egy már jól megszokott baráti körük. Sajnos azt is észre vettem hogy ilyen korban a legtöbben sajnos már csak a párkapcsolatukkal törődnek

2022. aug. 7. 17:48
 2/18 anonim válasza:
Én is csinálnék ilyen dolgokat de egyedül nem megy 26F
2022. aug. 7. 17:53
 3/18 anonim válasza:
Hasonlóan vagyok, próbálok változtatni rajta, de a másik oldalról valamiért mindig megszűnik az érdeklődés.
2022. aug. 7. 18:00
 4/18 anonim válasza:
Én pont az ellenkezőjét veszem észre, túl sok barátom van és állandóan közös programokon vagyok velük nem tudom hány hete nem volt olyan hétvégém hogy ne lett volna valami és általában hétköznapokat is be kell osztanom hogy mikor kivel találkozok
2022. aug. 7. 18:10
 5/18 anonim válasza:

Volt itteni kérdésként egy baráti körét elvesztő pali, aki szintén nem családos, szerintem jól kijönnétek!


"A családalapítás baráti kör vesztéssel jár általában?" - ez volt a kérdése, szerintem írj neki! :)

2022. aug. 7. 18:18
 6/18 anonim válasza:

Én csatlakoznék az elsőhöz.

Van egy kicsi, de állandó baráti köröm, viszont még velük is nagyon ritkák a programok.

33/F

2022. aug. 7. 18:25
 7/18 anonim válasza:
Nekem nincsenek barátaim. sajnos észre kellett vennem hogy akikkel jóban volta, tartottam a kapcsolatot, évente 3-4szer találkoztunk sajnálatosan ki akartak használni, pedig nagyon régi ismerőseim. Inkább egy harmonikus párkapcsolat amit a barátságnál is többre tudnék értékelni. De azt tapasztalom sokan a barátnőjükkel foglalkoznak a párjuk helyett és ismerkedésnél is mindig a barátnő áll első helyen. Sajnos ez kedvromboló tud lenni egy férfi számára.
2022. aug. 7. 18:49
 8/18 anonim válasza:
Budapesti vagy esetleg??
2022. aug. 7. 19:29
 9/18 anonim válasza:
Ugyanúgy, mint eddig - sehogy. Voltak kísérleteim, amelyek rendszerint úgy végződtek, hogy én kerestem másokat, ha beszélgetni akartam volna, mert ők még arra sem voltak képesek, hogy pl. írjanak nekem, hogy élek-e még. Aztán szépen lassan újra és újra kikopott mindenki az életemből, viszont legalább jó sok felesleges kört lefuthattam. Aztán úgy döntöttem, hogy feladom, nekem nincs szükségem ilyen "barátokra".
2022. aug. 7. 19:39
 10/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm Mindenkinek a választ!

Egyébként Gödöllő mellett lakom, de Pestre is szívesen bemegyek, kell néha a zsongás. Meglévő társaságokhoz is szívesen csatlakoznék.


Akik pedig azt írták, nem is kellenek barátok, mert kihasználnak... nagyon sajnálom, hogy Nektek ennyi rossz tapasztalatotok van. ❤ De szerintem nem szabad általánosítani, én hiszek benne, hogy vannak még jófej, király emberek. :)

2022. aug. 7. 20:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!