Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Hehey, van kedv valakinek...

Hehey, van kedv valakinek barátkozni ? (30 +-5 körül)

Figyelt kérdés
31 éves nő vagyok, mellesleg transznemű, és olyan tevékenységekre keresek barátokat, barátnőket mint például közös anime nézés, couch coop gamelés, akár mondocon vagy hasonló program, akár asztali rpg, társas, és egyéb nerdy dolgok.

2022. aug. 8. 09:16
 1/5 anonim válasza:
Az anime-ket nem szeretem, de a többi nerdy dolog jól hangzik.
2022. aug. 8. 09:30
 2/5 anonim válasza:
Szerintem mind jól hangzik, ha nem baj hogy 22 vagyok 🥲
2022. aug. 8. 11:31
 3/5 anonim válasza:

Kihangsúlyoutad azt, hogy transznemű. Tehát neked ez fontos. Viszont ezt már annyi mindenre mondják, úgyhogy szerintem nem én vagyok az egyetlen aki nincs tisztában azzal, hogy ez mit is jelent. Felvilágosítasz minket?

Egyébként anime, filmes és játék vonalon szívesen beszélgetnék.

2022. aug. 8. 22:50
 4/5 A kérdező kommentje:

Nem kihangsúlyozás volt a cél, ezért is raktam oda a 'mellesleg' szócskát ^^

Transznemű,olyan téren hogy nem nőnek születtem, de évek óta nőként élek. (=

transz nő) Nem azért raktam oda mert ennek a ténynek nagy relevanciája lenne a hétköznapi életemben, sőt, hanem mert tisztában vagyok vele, hogy mostanság sok ideológiai kérdést felvet a dolog, és nem akartam ebből később bárminemű ellentétet.

2022. aug. 9. 04:44
 5/5 anonim válasza:

Szerintem ezzel semmi baj sincs, nekem is van nonbinary barátnőm:)

Ő a lányokat szereti, de mi barátok vagyunk és sosem próbálkozna nálam.

2022. aug. 9. 08:03

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!