Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Hogy ismerkedjek első napokban...

Hogy ismerkedjek első napokban a szaktársaimmal?

Figyelt kérdés
Hétfőn kezdem az egyetemet és tartok tőle, hogy nagyon visszahúzódó leszek. Középiskolai évek alatt az osztályban nem voltam túl sok emberrel jóba, volt, hogy piszkáltak, szekáltak is. Egyetemen is előfordulhat ilyen? Van megélt vagy látott tapasztalatotok?

2022. szept. 2. 21:07
 1/10 anonim válasza:
Szemináriumokon valószínűleg majd jön magától, de függ attól is, hányan vagytok a szakon.
2022. szept. 2. 21:12
 2/10 A kérdező kommentje:
30-40 vagyunk talán, akikkel ugyanazt fogjuk tanulni.
2022. szept. 2. 21:18
 3/10 anonim válasza:
gimiben én sem voltam egy társaság közepe de egyetemen eddig sok emberrel lettem jóban magamhoz képest szóval nyugi. Legyél laza mert nincs mit vesztened így idegeskedni sincs min. Melyik egyetemre mész?
2022. szept. 2. 23:56
 4/10 A kérdező kommentje:
Győr, SZE.
2022. szept. 3. 08:11
 5/10 anonim válasza:
milyen szak? én is ott tanulok
2022. szept. 3. 08:49
 6/10 anonim válasza:
Én is ilyen voltam, aztán amikor másik suliba kezdtem, akkor erőt vettem magamon és már az első nap is hangosabb voltam, mindenhez hozzá szóltam amit a tanár mondott, mosolygós voltam, próbáltam beszélgetni, laza voltam… mert nem akartam, hogy ugyan úgy szekáljanak mint az előző suliban. Fejben dől el, változtass magadon és légy bátor. Ezt nőként mondom. :)
2022. szept. 3. 13:30
 7/10 A kérdező kommentje:
Igazából mosolygós vagyok én is, csak eléggé keveset beszélek:/
2022. szept. 3. 13:36
 8/10 anonim válasza:
Én is nagyon keveset beszéltem, alig mertem megmukkanni is, nemhogy beszélgetést kezdeményezni, de mondom reggel amikor felkelsz, kelj fel úgy, hogy te teljesen más ember vagy. Hidd el sikerülni fog, csak akarni kell! :) 6-os voltam. :)
2022. szept. 3. 17:35
 9/10 anonim válasza:
Ezek az emberek akik most az osztálytársaid lettek, nem ismernek és nem tudják, hogy te milyen ember vagy. Ismerjenek meg úgy, hogy igenis ki mered nyitni a szádat és nagyon beszédes vagy! :) 6-os voltam megint :D
2022. szept. 3. 17:36
 10/10 anonim válasza:
Próbálj meg beszélgetni először egy emberrel vagy kisebb csoporttal, hátha az könnyebb. Akár teljesen triviális dolgokról, hogy szia, ilyen órára jöttem, jó helyen vagyok? És máris elindul egy beszélgetés, hogy ugyanolyan szakosok vagytok. Nem mondom, hogy nincsenek olyan emberek, akik kavarják a szart és áskálódnak, de én azt tapasztaltam, hogy kevesebben, mint gimiben. Fel a fejjel, pozitívan.
2022. szept. 4. 22:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!